Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Meloun cukrový, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Meloun cukrový zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Meloun cukrový. Klipart Meloun cukrový je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun cukrový zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Meloun cukrový ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun cukrový ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1077
1280x862
800x538
500x337
160x108

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 370 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Meloun cukrový je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Straka ke stažení Podívejte se i na obrázek Airbus Beluga ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Znak kozoroh zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, free, Meloun cukrový, Zelenina, zdarma, klipart, vektor, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, Meloun cukrový, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, referáty, avatar, Pinterest, plakát, textové dokumenty, Facebook, office, dokumenty, fotokniha, corelDraw, word, památník, články, Twitter, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Hard disk ke stažení, klipart TEX soubor ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Bahrajnu zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.