Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Meloun cukrový, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Meloun cukrový zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Meloun cukrový. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Meloun cukrový. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Meloun cukrový lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun cukrový zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Meloun cukrový ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Meloun cukrový ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1077
1280x862
800x538
500x337
160x108

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 370 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Meloun cukrový se nachází v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sýr ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Nekrmte trolly zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vodní mlýn ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, svg, ilustrace, grafika, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, Meloun cukrový, obrázek, free, cliparts, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, office, Adobe Illustrator , profilovka, referáty, word, web, PowerPoint, profil, seminární práce, dokumenty, fotokniha, Pinterest, kalendář, openOffice, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Hydraulický zvedák ke stáhnutí, ilustrace Rakousko zdarma nebo vektor Kytara ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.