Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dřevěné srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dřevěné srdce zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Dřevěné srdce. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Dřevěné srdce ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Dřevěné srdce? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěné srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dřevěné srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěné srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1482
1280x1185
800x741
500x463
160x148

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 372 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dřevěné srdce se nachází v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální teploměr ke stažení Podívejte se i na vektor Jablíčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Sekačka na trávu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Dřevěné srdce, grafika, ilustrace, vektorový obrázek, Láska, ke stažení, klipart, cliparts, download, Dřevěné srdce, ilustrační obrázek, zdarma, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, PowerPoint, blog, plakát, Twitter, referáty, dokumenty, profilovka, profil, Facebook, web, články, Pinterest, dokument, textové dokumenty, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Narozeniny číslo 0 ke stažení, obrázek Melíry ke stáhnutí nebo klipart Modrý sněhulák zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.