Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dřevěné srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dřevěné srdce zdarma ke stažení

Dřevěné srdce je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Dřevěné srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dřevěné srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěné srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dřevěné srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dřevěné srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1482
1280x1185
800x741
500x463
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 372 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dřevěné srdce je v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Číselný zámek zdarma Podívejte se i na obrázek Idaho ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor XLSX ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, grafika, Láska, klipart, ilustrační obrázek, Dřevěné srdce, vektorový obrázek, Dřevěné srdce, ke stáhnutí, vektor, download, free, obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profilovka, office, textové dokumenty, referáty, Facebook, Pinterest, fotokniha, pozvánky, škola, PowerPoint, dokument, plakát, profil, kalendář, časopis, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Cool smajlík zdarma, klipart Gay symbol ke stažení nebo ilustrace Pneumatika ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.