Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Citroen 2CV4 (Auta) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV4 k bezplatnému stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Citroen 2CV4. Kreslená ilustrace Citroen 2CV4 je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV4 zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Citroen 2CV4 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV4 ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x820
1280x656
800x410
500x256
160x82

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 52 929 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: webmichl

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Citroen 2CV4 s přáteli a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Citroen 2CV4 je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Drink ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fotokopírka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlaté číslo 7 ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, Citroen 2CV4, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, klipart, svg, Citroen 2CV4, free, Auta

Doporučené použití klipartu: manuály, office, etikety, inkscape, PowerPoint, vizitky, letáky, deníček, fotokniha, plakát, textové dokumenty, pozvánky, brožury, wordpress, tiskoviny, vstupenky, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Pitná voda ke stáhnutí, obrázek Guinea zdarma nebo ilustrace Řepa zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.