Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citroen 2CV4 (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV4 zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Citroen 2CV4. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen 2CV4 nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Citroen 2CV4 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV4 zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen 2CV4 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV4 ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x820
1280x656
800x410
500x256
160x82

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 929 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: webmichl

Zaujal vás náš klipart Citroen 2CV4? Potom se podělte se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Citroen 2CV4 je v sekci Ilustrační obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Elon Musk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Madagaskar ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené W zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, Auta, klipart, ilustrační obrázek, free, zdarma, download, cliparts, Citroen 2CV4, ke stažení, vektorový obrázek, svg, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: corelDraw, fotokniha, pozvánky, word, blog, office, seminární práce, wordpress, textové dokumenty, inkscape, video, Adobe Illustrator, plakáty, web, časopis, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Delfín zdarma, klipart Pampeliška ke stáhnutí nebo ilustrace Sluneční energie ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.