Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Mapa Švédska (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Švédska zadarmo

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Mapa Švédska. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mapa Švédska nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Švédska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa Švédska ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Švédska ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 820 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Jarno

Zaujal vás náš klipart Mapa Švédska? Potom se podělte s kolegy na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

Vektorový obrázek Mapa Švédska je v kategorii Obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Stetoskop ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gabriel Nadeau-Dubois ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Telefonní automat zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mapa Švédska, ilustrace, Mapa Švédska, vektorový obrázek, download, Mapy, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, obrázek, svg, grafika, free, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: eshop, články, avatar, koláž, dokument, profil, plakát, diplomová práce, wordpress, PowerPoint, škola, oznámení, seminární práce, Twitter, logo, Pinterest, office

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový obrázek Vánoční krabice zdarma, vektor Jablíčko ke stáhnutí nebo vektor Basový klíč ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.