Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mapa Švédska (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mapa Švédska zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mapa Švédska. Klipart Mapa Švédska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Švédska zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Švédska ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Švédska ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 820 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Jarno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Mapa Švédska s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Mapa Švédska se nachází v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pralidé ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 2019 zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Allosaurus ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Mapy, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, vektor, ke stažení, cliparts, grafika, kliparty, ke stáhnutí, free, zdarma, obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, webové stránky, Instagram, časopis, office, Facebook, seminární práce, profilovka, eshop, deníček, památník, avatar, prezentace, profil, diář, dokumenty, články

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Drahokamy ke stáhnutí, vektor Jablíčko ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Thomas Alva Edison zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.