Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lev (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lev zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Lev. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lev zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lev ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1009
1280x807
800x505
500x315
160x101

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 758 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Lev? Pak se podělte s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Lev se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Škorpion ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žluté růže ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Krkavec ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, cliparts, Lev, klipart, Lev, vektorový obrázek, zdarma, free, grafika, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Zvířata, ilustrace

Doporučené použití klipartu: blog, Adobe Illustrator, profilovka, Pinterest, prezentace, diář, word, office, textové dokumenty, časopis, fotokniha, profil, video, PowerPoint, seminární práce, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Recyklace ke stažení, vektorový obrázek Mobil ke stažení nebo vektorový obrázek Virtuální realita ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.