Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Lev, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Lev zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Lev. Pakliže si chcete obrázek Lev stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lev zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lev ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lev ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1009
1280x807
800x505
500x315
160x101

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 758 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lev je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pixelové srdce ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zlaté U zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Modlení ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Zvířata, svg, cliparts, download, klipart, ke stažení, obrázek, vektor, Lev, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, zdarma, Lev

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, PowerPoint, Facebook, památník, Adobe Illustrator , dokument, prezentace, textové dokumenty, časopis, inkscape, Twitter, seminární práce, škola, fotokniha, web

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Steve Jobs ke stáhnutí, klipart Robot zdarma nebo ilustrace Zamilované psaníčko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.