Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Lev (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lev stahujte zadarmo

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Lev. Vektorová ilustrace Lev je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Lev? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lev zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lev ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1009
1280x807
800x505
500x315
160x101

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 758 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku:

Líbí se vám klipart Lev? Pak se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Klipart Lev se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno F ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smrž ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Dřevěné srdce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Lev, zdarma, vektor, free, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, svg, kliparty, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Zvířata, Lev

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakáty, profil, bakalářská práce, vstupenky, škola, word, Adobe Illustrator, Facebook, katalog, textové dokumenty, oznámení, časopis, profilovka, Zoner Callisto, wordpress, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Allosaurus ke stažení, klipart Fík ke stažení nebo vektorový obrázek Modrý kůň ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.