Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Lev (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lev zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Lev. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lev zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lev ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lev ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1009
1280x807
800x505
500x315
160x101

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 758 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku:

Obrázek, klipart pojmenovaný Lev můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Lev je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zelený pták ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Komodský drak ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Tlačítkový mobil zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, download, cliparts, ke stažení, Lev, vektor, grafika, Zvířata, free, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: openOffice, seminární práce, plakát, PowerPoint, office, wordpress, inkscape, škola, kalendář, webové stránky, Adobe Illustrator, dokument, eshop, pozvánky, avatar, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart List zdarma, vektorový klipart Autobusová zastávka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Mangold ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.