Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slanina, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slanina zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Slanina. Kreslená ilustrace Slanina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slanina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Slanina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slanina ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x740
1280x592
800x370
500x231
160x74

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 161 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slanina patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Štípátko na nehty zdarma Podívejte se i na klipart Heliotrop ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kašna ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, svg, Jídlo, klipart, vektor, free, ilustrace, download, ilustrační obrázek, Slanina, ke stáhnutí, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, openOffice, web, Twitter, profil, seminární práce, památník, Adobe Illustrator , Facebook, Instagram, fotokniha, škola, časopis, blog, corelDraw, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Bandura zdarma, ilustrace Halloween známka ke stažení nebo vektor Angola ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.