Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slanina, Jídlo pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slanina zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Slanina. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Slanina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Slanina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slanina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slanina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slanina ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x740
1280x592
800x370
500x231
160x74

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 161 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slanina patří do sekce Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veselé Vánoce zdarma Podívejte se i na vektor Ospalá dýně ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Santa čepice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Jídlo, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrace, svg, Slanina, download, obrázek, vektor, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: referáty, Facebook, dokumenty, dokument, pozvánky, webové stránky, Instagram, Twitter, web, profilovka, Adobe Illustrator , plakát, památník, inkscape, openOffice, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i vektor Sada smajlíků zdarma, obrázek Mapa Sýrie ke stažení nebo klipart Mikuláš ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.