Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Slanina (Jídlo) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slanina zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Slanina. Pakliže si chcete obrázek Slanina stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slanina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Slanina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slanina ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x740
1280x592
800x370
500x231
160x74

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 161 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Slanina s kolegy na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Slanina se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor XLTM ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vozíček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Cement ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, vektorový obrázek, free, Slanina, ilustrační obrázek, ke stažení, Slanina, klipart, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, grafika, kliparty, download, vektor

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, profil, časopis, inkscape, webové stránky, office, etikety, prezentace, eshop, dokument, vstupenky, deníček, word, škola, logo, magazín, video

Mezi hezké kresby patří i obrázek Jahůdky ke stažení, vektorový obrázek Vývrtka ke stáhnutí nebo vektorový klipart Kristus na kříži ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.