Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mešita, Náboženství do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mešita zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mešita. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mešita zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mešita ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mešita ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 229 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bdtiger2000

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mešita patří do sekce Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pravěká bojovnice zdarma Podívejte se i na vektor Koště ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Hrad ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, Náboženství, svg, download, Mešita, Mešita, obrázek, grafika, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Instagram, seminární práce, word, avatar, dokumenty, Facebook, Adobe Illustrator , inkscape, plakát, PowerPoint, kalendář, openOffice, referáty, blog, články, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Lišky zdarma, obrázek Sýkorka ke stažení nebo klipart Chlebovník ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.