Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart HTML ikona (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart HTML ikona zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název HTML ikona. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem HTML ikona. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek HTML ikona v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML ikona zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek HTML ikona ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML ikona ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
118x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 736 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart HTML ikona s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Klipart HTML ikona je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Upload ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Palička ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Kolie ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, obrázek, download, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, cliparts, HTML ikona, HTML ikona, vektor, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, články, profilovka, Twitter, referáty, office, corelDraw, Adobe Illustrator, kalendář, Facebook, fotokniha, textové dokumenty, Pinterest, avatar, PowerPoint, časopis

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Přáníčko ke stažení, vektorový klipart Bochník chleba ke stažení nebo obrázek, klipart Šedivá stužka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.