Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart HTML ikona (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart HTML ikona ke stažení zdarma

HTML ikona je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart HTML ikona je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML ikona zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart HTML ikona ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML ikona ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
118x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 736 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart HTML ikona sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek HTML ikona je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Prstová abeceda ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ohňostroj ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Znak lev zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Symboly, HTML ikona, HTML ikona, ilustrace, zdarma, free, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, grafika, kliparty, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, plakát, diplomová práce, Pinterest, corelDraw, časopis, referáty, dokumenty, avatar, logo, Twitter, seminární práce, video, inkscape, Instagram, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Halloweenská sova zdarma, vektorový obrázek Akvárium ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Borůvka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.