Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mořský koník, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mořský koník zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Mořský koník. Klipart Mořský koník je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mořský koník zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Mořský koník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

566x1600
453x1280
800x2260
177x500
56x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 222 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mořský koník patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Helikoptéra zdarma Podívejte se i na klipart Mapa Německa ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa pokladu ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, klipart, ke stažení, cliparts, Mořský koník, kliparty, free, ke stáhnutí, zdarma, Mořský koník, Zvířata, obrázek, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: škola, Pinterest, profil, blog, referáty, fotokniha, dokumenty, web, památník, PowerPoint, prezentace, Twitter, články, plakát, word

Mezi hezké kresby patří i klipart Santova lebka zdarma, ilustrace Chmel ke stažení nebo vektor Kafe ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.