Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bernardýn, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bernardýn zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bernardýn. Klipart Bernardýn je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bernardýn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 167 696 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bernardýn je v sekci Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jižní Súdán ke stažení Podívejte se i na ilustrace Sašimi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hřbitov zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bernardýn, vektor, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, svg, ke stažení, obrázek, download, Bernardýn, free, ilustrační obrázek, klipart, Zvířata

Doporučené použití klipartu: kalendář, seminární práce, Twitter, památník, corelDraw, office, webové stránky, profil, články, word, Adobe Illustrator , web, openOffice, plakáty, inkscape, PowerPoint

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Třešeň ke stažení, vektor Stetoskop ke stáhnutí nebo obrázek Slunéčko osmnáctitečné zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.