Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bernardýn (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bernardýn zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bernardýn. Klipart Bernardýn je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bernardýn ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 167 696 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Juhele

Obrázek, klipart pojmenovaný Bernardýn můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Bernardýn je v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart AI ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Svatý Jiří ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Ženich a nevěsta zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, zdarma, download, cliparts, obrázek, ilustrace, free, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, svg, klipart, Bernardýn, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, dokument, profilovka, corelDraw, wordpress, škola, památník, dokumenty, články, webové stránky, video, avatar, eshop, pozvánky, PowerPoint, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Ježíš Kristus zdarma, obrázek Srdce ze zipu ke stáhnutí nebo vektor Mapa Islandu ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.