Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bernardýn (Zvířata) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bernardýn zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bernardýn. Stahujte soubor Bernardýn ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bernardýn ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 696 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Juhele

Sdílejte klipart nazvaný Bernardýn s vašimi přáteli na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Obrázek Bernardýn je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Píchačky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ford Mustang zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Azurová stužka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, Bernardýn, svg, kliparty, cliparts, download, Bernardýn, Zvířata, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, fotokniha, avatar, blog, brožury, inkscape, oznámení, prospekty, etikety, referáty, vstupenky, textové dokumenty, openOffice, plakáty, koláž, vizitky, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Humr ke stáhnutí, obrázek, klipart Červený netopýr ke stáhnutí nebo ilustrace Veselý Santa zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.