Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bernardýn (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bernardýn zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bernardýn. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bernardýn ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 696 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Bernardýn s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Bernardýn je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Napis LÁSKA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tukan zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Čert ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, free, svg, Bernardýn, Zvířata, vektorový obrázek, cliparts, kliparty, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Twitter, textové dokumenty, PowerPoint, články, kalendář, profil, časopis, dokumenty, Adobe Illustrator, seminární práce, referáty, diář, profilovka, blog, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Kreslený pes ke stáhnutí, klipart Páv modrý zdarma nebo ilustrace Pákovky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.