Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bernardýn, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bernardýn zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bernardýn. Klipart Bernardýn je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Bernardýn ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 696 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bernardýn se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Holka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Běžec zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek DLL ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, klipart, kliparty, svg, download, zdarma, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Bernardýn, vektor, grafika, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, blog, dokument, fotokniha, škola, word, Adobe Illustrator , inkscape, Twitter, office, profilovka, časopis, Instagram, PowerPoint, památník, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Jahoda ke stáhnutí, ilustrace Pagoda zdarma nebo vektor Krabice bonbónů ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.