Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bernardýn, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bernardýn zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Bernardýn. Klipart Bernardýn je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bernardýn zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bernardýn ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1120x1280
700x800
438x500
140x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 167 696 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bernardýn se nachází v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Foukací harmonika ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Husa zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rybí kost ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Bernardýn, ke stažení, Zvířata, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, cliparts, free, Bernardýn, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, inkscape, plakát, web, Facebook, dokumenty, památník, profil, pozvánky, office, fotokniha, webové stránky, openOffice, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Žába ke stáhnutí, obrázek Bill Clinton zdarma nebo klipart Ortodoxní katedrála ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.