Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Abstraktní ananas (Ovoce) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Abstraktní ananas zadarmo ke stažení

Abstraktní ananas je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte soubor Abstraktní ananas ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Abstraktní ananas lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní ananas zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Abstraktní ananas ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní ananas ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 815 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Keistutis

Sdílejte klipart nazvaný Abstraktní ananas s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Abstraktní ananas je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zmrzlinový dezert ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pozor, smrt! zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Ozdoby ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, kliparty, grafika, svg, Ovoce, Abstraktní ananas, Abstraktní ananas, vektor

Doporučené použití klipartu: katalog, etikety, vstupenky, vizitky, plakát, koláž, památník, Pinterest, referáty, openOffice, textové dokumenty, fotografie, manuály, magazín, diář, web, office

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Duch ke stáhnutí, obrázek, klipart Charlie Chaplin zdarma nebo vektor Preclík zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.