Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Abstraktní ananas (Ovoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Abstraktní ananas zdarma ke stažení

Abstraktní ananas je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Abstraktní ananas je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní ananas zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Abstraktní ananas ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Abstraktní ananas ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 815 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Keistutis

Potěší nás, pokud budete tento klipart Abstraktní ananas sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Abstraktní ananas je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Smajlík pusa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rakouská mapa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Ředkev zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Ovoce, ilustrace, Abstraktní ananas, download, kliparty, Abstraktní ananas, cliparts, grafika, vektor, obrázek, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, video, diář, corelDraw, inkscape, etikety, plakáty, Twitter, seminární práce, blog, články, textové dokumenty, openOffice, fotokniha, Adobe Illustrator, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Babočka kopřivová zdarma, vektorový klipart Mořská sasanka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Azurová stužka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.