Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žabička, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žabička zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Žabička. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žabička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1457
1280x1166
800x728
500x455
160x146

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 105 386 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žabička je v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tanzanie ke stažení Podívejte se i na obrázek Kovová píšťalka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Karl Marx zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, download, vektor, ke stáhnutí, svg, ilustrace, obrázek, ilustrační obrázek, free, grafika, cliparts, Zvířata, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, fotokniha, blog, inkscape, corelDraw, webové stránky, Adobe Illustrator , profilovka, openOffice, pozvánky, avatar, textové dokumenty, časopis, Twitter, seminární práce, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Zapalovač ke stažení, klipart Panda ke stáhnutí nebo ilustrace Důl zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.