Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žabička, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žabička zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Žabička. Pakliže si chcete obrázek Žabička stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Žabička lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Žabička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1457
1280x1166
800x728
500x455
160x146

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 105 386 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žabička se nachází v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Veselý sněhulák ke stažení Podívejte se i na klipart Velikonoční králík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Bicí nástroje zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žabička, ke stáhnutí, svg, download, vektorový obrázek, Zvířata, vektor, grafika, kliparty, free, klipart, cliparts, zdarma, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, webové stránky, blog, články, textové dokumenty, Adobe Illustrator , dokument, inkscape, profil, Facebook, corelDraw, referáty, škola, památník, word, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Skladník ke stažení, ilustrace Brečící smajlík ke stáhnutí nebo vektor Zlatý robot zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.