Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žabička (Zvířata) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žabička bezplatně ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Žabička. Doporučujeme stahovat obrázek Žabička ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žabička? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žabička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1457
1280x1166
800x728
500x455
160x146

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 105 386 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Zaujal vás náš klipart Žabička? Potom se podělte s rodinou a kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

Vektorový klipart Žabička je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Leguán zelený ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adventní kalendář ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Bílý žralok zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, Žabička, ilustrační obrázek, klipart, Žabička, zdarma, vektor, ke stáhnutí, svg, kliparty, ke stažení, Zvířata, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, pozvánky, dokumenty, blog, bakalářská práce, katalog, diplomová práce, profilovka, logo, Adobe Illustrator, Zoner Callisto, referáty, webové stránky, letáky, openOffice, články, eshop

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Znamení blíženci zdarma, vektor Ježura zdarma nebo ilustrace Leguán zelený ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.