Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Žabička (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žabička zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Žabička. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žabička nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabička zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žabička ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabička ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1457
1280x1166
800x728
500x455
160x146

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 105 386 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný Žabička můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Žabička je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zákaz trollování ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Inkoustová tiskárna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Tučnák v tričku zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, zdarma, grafika, Zvířata, ke stáhnutí, Žabička, kliparty, vektor, klipart, obrázek, ke stažení, svg, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: diář, seminární práce, kalendář, video, openOffice, Instagram, web, prezentace, fotokniha, eshop, dokument, pozvánky, avatar, profilovka, blog, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vánoční vzor zdarma, klipart Kalifornie ke stáhnutí nebo ilustrace Dáma ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.