Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart USB srdce (Láska) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart USB srdce zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - USB srdce. Klipart USB srdce je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart USB srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart USB srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart USB srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1210
1280x968
800x605
500x378
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 305 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart USB srdce s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek USB srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Chroust ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zelí ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek GAZ 21 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, ilustrační obrázek, USB srdce, vektor, vektorový obrázek, svg, zdarma, free, USB srdce, klipart, Láska, grafika, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, škola, textové dokumenty, dokumenty, inkscape, plakát, web, etikety, Instagram, pozvánky, plakáty, dokument, profilovka, PowerPoint, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Myslivec zdarma, obrázek, klipart Hudební složka ke stáhnutí nebo vektorový klipart Violka ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.