Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek USB srdce (Láska) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart USB srdce zadarmo ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem USB srdce. Vektorová ilustrace USB srdce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart USB srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek USB srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart USB srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1210
1280x968
800x605
500x378
160x121

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 305 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli USB srdce s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart USB srdce se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Santova čapka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pizza zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Digitální znak B ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, USB srdce, vektorový obrázek, kliparty, grafika, Láska, svg, USB srdce, klipart, vektor, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: deníček, corelDraw, Zoner Callisto, referáty, brožury, plakát, magazín, office, pozvánky, diář, Instagram, word, letáky, prezentace, inkscape, manuály, fotografie

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Čokoládové vajíčko ke stáhnutí, klipart Snowboardistka ke stažení nebo vektorový klipart Zákaz fotografování zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.