Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 50 Euro, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 50 Euro zdarma ke stažení

50 Euro je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart 50 Euro je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 50 Euro lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 50 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x851
1280x681
800x426
500x266
160x85

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 114 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 50 Euro je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Modrý auto zdarma Podívejte se i na obrázek Příšera ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vodní meloun ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, 50 Euro, 50 Euro, Symboly, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, klipart, free, ke stažení, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , škola, prezentace, PowerPoint, textové dokumenty, plakát, dokument, kalendář, Facebook, články, referáty, pozvánky, profil, word, webové stránky, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Smajlík s rouškou zdarma, klipart Sekačka ke stažení nebo ilustrace SQL ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.