Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 50 Euro (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 50 Euro ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný 50 Euro. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek 50 Euro ve formátu SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 Euro zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 50 Euro ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 50 Euro ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x851
1280x681
800x426
500x266
160x85

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 114 872 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný 50 Euro můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart 50 Euro patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Komory ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Svítilna ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kečup zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, zdarma, svg, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, klipart, ke stažení, free, ilustrace, 50 Euro, vektor, ilustrační obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, diplomová práce, eshop, památník, fotografie, etikety, diář, Pinterest, škola, word, Facebook, textové dokumenty, fotokniha, profilovka, inkscape, brožury, letáky

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Červené R zdarma, obrázek Hlava dalmatina ke stažení nebo obrázek Orville Wright ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.