Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kačeny (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačeny zdarma ke stažení

Kačeny je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Kačeny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kačeny? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kačeny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x980
1280x784
800x490
500x306
160x98

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 588 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kačeny s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Kačeny je v sekci Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pákové kleště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart LGBT stužka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Rybíz červený ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, Kačeny, kliparty, grafika, svg, zdarma, Kačeny, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Ptáci

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, corelDraw, památník, prezentace, diář, inkscape, wordpress, avatar, webové stránky, seminární práce, fotokniha, plakát, referáty, PowerPoint, eshop, word

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Malé písmeno K ke stažení, klipart Jablko ke stažení nebo ilustrace Slečna pokladní ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.