Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kačeny (Ptáci) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kačeny zdarma ke stažení

Kačeny je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Kačeny je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kačeny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x980
1280x784
800x490
500x306
160x98

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kačeny s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Kačeny se nachází v sekci Obrázky, kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pánské toalety ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Bandura zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Prase divoké ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, klipart, svg, Kačeny, download, ilustrační obrázek, ilustrace, obrázek, free, grafika, cliparts, zdarma, Ptáci, Kačeny

Doporučené použití klipartu: plakáty, word, openOffice, referáty, etikety, profil, profilovka, corelDraw, plakát, Pinterest, časopis, office, škola, Twitter, webové stránky, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mango ke stáhnutí, ilustrace Hospoda zdarma nebo klipart Fialové auto zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.