Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kačeny, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačeny zdarma ke stažení

Kačeny je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Kačeny v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kačeny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x980
1280x784
800x490
500x306
160x98

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kačeny se nachází v sekci Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ženské oči ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Spící čtenářka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Veka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, klipart, Ptáci, free, grafika, vektor, cliparts, download, Kačeny, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, webové stránky, Adobe Illustrator , profil, fotokniha, dokument, Facebook, PowerPoint, avatar, referáty, corelDraw, škola, prezentace, blog, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Cherry rajčata ke stáhnutí, ilustrace Dýně halloween zdarma nebo vektor Klaun ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.