Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kačeny, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačeny zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kačeny. Pakliže si chcete obrázek Kačeny stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Kačeny? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kačeny ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x980
1280x784
800x490
500x306
160x98

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 44 588 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kačeny se nachází v sekci Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tmavězelený stromeček ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Čáp zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Vozíčkář ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, cliparts, Kačeny, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, kliparty, svg, Ptáci, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, blog, webové stránky, Twitter, pozvánky, Pinterest, office, Instagram, corelDraw, prezentace, plakát, plakáty, profil, články, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mapa Zambie ke stáhnutí, ilustrace Albert Einstein zdarma nebo vektor Červená rtěnka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.