Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kačeny (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kačeny zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kačeny. Klipart Kačeny je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Kačeny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kačeny ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x980
1280x784
800x490
500x306
160x98

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 44 588 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Kačeny sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Kačeny patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Faraonští smajlíci ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špachtle ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Celopéro zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, download, free, Ptáci, ke stáhnutí, obrázek, grafika, cliparts, vektor, kliparty, Kačeny, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Kačeny

Doporučené použití klipartu: časopis, Adobe Illustrator, web, textové dokumenty, seminární práce, openOffice, profilovka, Twitter, blog, prezentace, kalendář, profil, PowerPoint, články, word, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Lev zdarma, vektor Nůž ke stáhnutí nebo obrázek Snubní prstýnky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.