Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek PF 2024 (Vánoce) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart PF 2024 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je PF 2024. Pakliže si chcete obrázek PF 2024 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích. Zkuste také další PF 2024, obrázkovou novoročenku pro rok 2024 nebo textové PF 2024.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2024 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart PF 2024 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart PF 2024 ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1278
1280x1023
800x639
500x399
160x128

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 141 097 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: bdtiger2000

Líbí se vám klipart PF 2024? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek PF 2024 se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šídlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselé Vánoce ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zdravotní sestra s rouškou ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, Vánoce, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, obrázek, PF 2024, ke stažení, vektor, kliparty, download, PF 2024, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, webové stránky, video, dokumenty, PowerPoint, škola, word, openOffice, Twitter, pozvánky, diář, vstupenky, magazín, Instagram, časopis, blog, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Kříž ke stažení, obrázek Zelená paprika zdarma nebo vektorový obrázek Tenista ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.