Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Dáma s účesem z 30. let (Ženy) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Dáma s účesem z 30. let. Klipart Dáma s účesem z 30. let je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Dáma s účesem z 30. let ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1126x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 215 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Líbí se vám klipart Dáma s účesem z 30. let? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Dáma s účesem z 30. let je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Vidlicový klíč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašák ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Sýrie ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, grafika, Ženy, klipart, download, ilustrace, free, Dáma s účesem z 30. let, zdarma, svg, cliparts, vektor, Dáma s účesem z 30. let, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: plakáty, Instagram, dokument, fotografie, brožury, letáky, kalendář, magazín, avatar, logo, eshop, plakát, články, manuály, profil, prezentace, diplomová práce

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Mop ke stažení, obrázek Severní a Jižní Korea ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Bouřka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.