Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma s účesem z 30. let, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Dáma s účesem z 30. let. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Dáma s účesem z 30. let nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Dáma s účesem z 30. let ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1126x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Dáma s účesem z 30. let patří do sekce Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zlatý vykřičník zdarma Podívejte se i na vektor Řepa ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pagoda ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, vektor, klipart, Dáma s účesem z 30. let, free, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, zdarma, grafika, Dáma s účesem z 30. let

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , inkscape, profilovka, profil, prezentace, corelDraw, fotokniha, Instagram, plakáty, kalendář, avatar, webové stránky, Pinterest, blog, word, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i vektor Žampiony zdarma, obrázek Světová mapa ke stažení nebo klipart Teleskop ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.