Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Dáma s účesem z 30. let, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dáma s účesem z 30. let. Kreslená ilustrace Dáma s účesem z 30. let je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Dáma s účesem z 30. let lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Dáma s účesem z 30. let ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1126x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Dáma s účesem z 30. let patří do sekce Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční perníčky zdarma Podívejte se i na klipart Muchomůrka červená ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Vejce kačenka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Dáma s účesem z 30. let, obrázek, kliparty, ke stažení, Dáma s účesem z 30. let, download, svg, zdarma, ilustrační obrázek, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, dokumenty, dokument, Pinterest, blog, fotokniha, referáty, webové stránky, profil, kalendář, openOffice, časopis, word, web, plakát, památník

Mezi hezké kresby patří i klipart TEXT soubor zdarma, ilustrace Virtuální realita ke stažení nebo vektor Žlutá stužka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.