Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Dáma s účesem z 30. let (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dáma s účesem z 30. let. Pakliže si chcete obrázek Dáma s účesem z 30. let stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Dáma s účesem z 30. let ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dáma s účesem z 30. let ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1126x1600
900x1280
562x800
352x500
112x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 131 215 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Dáma s účesem z 30. let s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Dáma s účesem z 30. let se nachází v sekci Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Britská policistka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pobřeží slonoviny zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýnská srdíčka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, svg, Ženy, ke stažení, free, download, Dáma s účesem z 30. let, ke stáhnutí, vektor, klipart, ilustrace, Dáma s účesem z 30. let, zdarma

Doporučené použití klipartu: seminární práce, škola, eshop, fotokniha, články, blog, wordpress, Twitter, profil, corelDraw, inkscape, web, Pinterest, plakát, textové dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Angkor Vat ke stáhnutí, klipart Ovečky zdarma nebo ilustrace Lékařka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.