Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Černá labuť (Ptáci) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černá labuť zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Černá labuť. Stahujte klipart Černá labuť v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černá labuť ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1017
800x636
500x397
160x127

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 458 275 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hotta

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Černá labuť s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Černá labuť se nachází v kategorii Kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žluté růže ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Édouard Manet zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Netopýr ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, cliparts, Černá labuť, ilustrace, Ptáci, svg, vektor, obrázek, grafika, klipart, free, zdarma, ke stažení, Černá labuť

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, blog, logo, kalendář, fotografie, webové stránky, corelDraw, koláž, magazín, plakát, PowerPoint, bakalářská práce, Instagram, web, word, památník, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kytice ke stáhnutí, vektorový obrázek Jahody ke stažení nebo vektorový klipart Cigareta zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.