Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Černá labuť (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá labuť zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Černá labuť. Pakliže si chcete obrázek Černá labuť stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černá labuť ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1017
800x636
500x397
160x127

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 458 275 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: hotta

Tento obrázek s názvem (Černá labuť) můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Černá labuť je v kategorii Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mao ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kafe ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Červené N ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, ilustrace, Ptáci, cliparts, vektorový obrázek, Černá labuť, svg, obrázek, grafika, zdarma, download, Černá labuť, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, openOffice, články, office, avatar, corelDraw, plakát, inkscape, textové dokumenty, Pinterest, škola, dokument, blog, web, plakáty, wordpress

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Magická čarodejnice ke stažení, vektorový klipart Nákladní auto ke stažení nebo obrázek, klipart Těhulka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.