Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černá labuť, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černá labuť zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Černá labuť. Pakliže si chcete obrázek Černá labuť stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá labuť ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1017
800x636
500x397
160x127

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 458 275 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černá labuť patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Číšníce zdarma Podívejte se i na vektor Vytáčecí telefon ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Trpajzlík ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Černá labuť, ke stažení, Černá labuť, obrázek, ilustrace, download, grafika, zdarma, free, Ptáci

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, blog, prezentace, Adobe Illustrator , Twitter, památník, PowerPoint, word, textové dokumenty, Pinterest, webové stránky, články, pozvánky, dokument, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor POTX zdarma, obrázek Formát PDF ke stažení nebo klipart Pentelka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.