Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Černá labuť (Ptáci) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černá labuť zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Černá labuť. Obrázek Černá labuť je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Černá labuť v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Černá labuť ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1017
800x636
500x397
160x127

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 458 275 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: hotta

Sdílejte obrázek, klipart Černá labuť s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Černá labuť je v kategorii Ilustrační obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Znak beran ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SWF soubor zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Dýně s kloboukem ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Černá labuť, klipart, kliparty, free, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, ilustrace, Černá labuť, zdarma, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: profil, prezentace, fotokniha, články, škola, referáty, etikety, památník, Instagram, webové stránky, eshop, web, dokumenty, plakáty, profilovka, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Bernardýn ke stáhnutí, klipart Barack Obama zdarma nebo ilustrace Absinth zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.