Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Černá labuť, Ptáci pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Černá labuť zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Černá labuť. Stahujte klipart Černá labuť v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Černá labuť? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá labuť ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá labuť ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1271
1280x1017
800x636
500x397
160x127

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 458 275 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černá labuť patří do sekce Obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pozor vlak zdarma Podívejte se i na klipart Špenát ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Snubní prstýnky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, svg, Černá labuť, ke stáhnutí, vektorový obrázek, klipart, ke stažení, Ptáci, free, Černá labuť, download, kliparty, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, corelDraw, Adobe Illustrator , kalendář, webové stránky, profil, Pinterest, fotokniha, plakáty, web, Facebook, PowerPoint, textové dokumenty, časopis, avatar, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Šedý stromeček zdarma, ilustrace Tlačítkový mobil ke stažení nebo vektor Dort ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.