Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Piper J-3 Cub, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Piper J-3 Cub zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Piper J-3 Cub. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piper J-3 Cub zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Piper J-3 Cub ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Piper J-3 Cub ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x559
1280x447
800x280
500x175
160x56

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 259 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Piper J-3 Cub se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Inline bruslařka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Umělý horizont zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Webkamera ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, obrázek, grafika, Piper J-3 Cub, kliparty, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, svg, cliparts, zdarma, download, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: profilovka, Twitter, fotokniha, dokumenty, openOffice, referáty, plakát, PowerPoint, články, plakáty, word, textové dokumenty, profil, corelDraw, pozvánky, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor M4A ke stáhnutí, obrázek Jam zdarma nebo klipart Citroen 2 CV ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.