Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek APK, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart APK zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je APK. Vektorová ilustrace APK je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart APK zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek APK ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart APK ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1338x1600
1070x1280
669x800
418x500
134x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart APK je v sekci Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znak beran ke stažení Podívejte se i na ilustrace Pstruh duhový ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Střelec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, APK, free, Symboly, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, kliparty, grafika, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , PowerPoint, profilovka, plakát, Twitter, avatar, Facebook, památník, prezentace, Pinterest, plakáty, openOffice, pozvánky, web, dokumenty, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Stromový dům ke stažení, vektor Dýně Chuck Norris ke stáhnutí nebo obrázek Zákaz krmení ptáků zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.