Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek APK, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart APK zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je APK. Kreslená ilustrace APK je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart APK zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek APK ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart APK ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1338x1600
1070x1280
669x800
418x500
134x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart APK se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Studentka lolitka ke stažení Podívejte se i na vektor Lopatka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Telefon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, APK, vektorový obrázek, kliparty, grafika, klipart, obrázek, download, ke stažení, APK, free, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, kalendář, textové dokumenty, profil, plakáty, dokumenty, word, referáty, Pinterest, fotokniha, openOffice, inkscape, web, památník, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Toalety ke stažení, obrázek Chanukový svícen ke stáhnutí nebo klipart Rovníková Guinea zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.