Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek APK, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart APK zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je APK. Kreslená ilustrace APK je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart APK zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek APK ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart APK ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1338x1600
1070x1280
669x800
418x500
134x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart APK je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Molo ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zmrzlina zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pastelky ve stojánku ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ilustrace, Symboly, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, APK, svg, klipart, zdarma, ke stáhnutí, vektor, obrázek, APK

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, avatar, profilovka, Facebook, pozvánky, PowerPoint, profil, referáty, kalendář, Adobe Illustrator , blog, časopis, fotokniha, office, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Satelit ke stáhnutí, vektor Fidget spinner zdarma nebo obrázek Tráva ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.