Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek APK, Symboly nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart APK zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je APK. Kreslená ilustrace APK je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart APK zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart APK ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart APK ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1338x1600
1070x1280
669x800
418x500
134x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 474 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek APK je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Košík s vajíčky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Krab zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Květina ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, APK, Symboly, cliparts, grafika, ilustrace, kliparty, free, APK, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Adobe Illustrator , Instagram, office, fotokniha, škola, pozvánky, profil, blog, kalendář, Facebook, prezentace, památník, referáty, Twitter, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Dharma ke stáhnutí, klipart Okarína Xun zdarma nebo ilustrace Pták ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.