Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Diamant (Láska) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Diamant k bezplatnému stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Diamant. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Diamant zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Diamant ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Diamant ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 571 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Astro

Sdílejte klipart nazvaný Diamant s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Diamant patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bílé vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hasičské auto zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Roháč ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, vektor, ke stáhnutí, Diamant, grafika, klipart, obrázek, download, ilustrační obrázek, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: fotografie, PowerPoint, vizitky, vstupenky, brožury, profilovka, tiskoviny, seminární práce, články, logo, web, Instagram, bakalářská práce, diplomová práce, manuály, kalendář, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Džus ke stáhnutí, obrázek Monstrum ke stažení nebo obrázek Vánoční pudink zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.