Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Diamant, Láska nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Diamant zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Diamant. Klipart Diamant je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Diamant zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Diamant ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Diamant ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 29 571 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Diamant se nachází v kategorii Kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Liška obecná ke stažení Podívejte se i na vektor Lemur ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrá sešívačka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, vektor, Diamant, free, klipart, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, cliparts, Láska, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, corelDraw, plakát, avatar, blog, časopis, fotokniha, plakáty, škola, seminární práce, profilovka, dokument, Instagram, web, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Thomas Alva Edison ke stažení, obrázek Rebarbora ke stáhnutí nebo klipart Globus zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.