Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Slanina s vejci, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slanina s vejci zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Slanina s vejci. Klipart Slanina s vejci je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slanina s vejci zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Slanina s vejci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slanina s vejci ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x653
1280x523
800x327
500x204
160x65

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 609 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Slanina s vejci se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malé písmeno W ke stažení Podívejte se i na vektor Panda velká ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace bunsenův kahan zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, Slanina s vejci, cliparts, ilustrace, ke stažení, zdarma, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Jídlo, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, inkscape, avatar, kalendář, prezentace, profilovka, web, seminární práce, Instagram, office, Adobe Illustrator , webové stránky, profil, PowerPoint, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Malé písmeno Q ke stažení, obrázek Syntetizér ke stáhnutí nebo klipart Hotdog zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.