Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Irská whiskey (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Irská whiskey zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Irská whiskey. Vektorová ilustrace Irská whiskey je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Zamlouvá se vám obrázek Irská whiskey? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Irská whiskey ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1115x1600
892x1280
557x800
349x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Juhele

Líbí se vám klipart Irská whiskey? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Irská whiskey je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mikuláš a čert ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Moa ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Číny ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Irská whiskey, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, free, grafika, zdarma, obrázek, vektorový obrázek, download, cliparts, kliparty, klipart, ke stáhnutí, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, profilovka, video, wordpress, referáty, škola, corelDraw, blog, památník, prezentace, seminární práce, diář, fotokniha, dokumenty, inkscape, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Usain Bolt ke stažení, vektorový klipart Santa Klaus ke stažení nebo obrázek, klipart Potkan ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.