Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Irská whiskey, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Irská whiskey zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Irská whiskey. Pakliže si chcete obrázek Irská whiskey stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Irská whiskey lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Irská whiskey ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1115x1600
892x1280
557x800
349x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Irská whiskey je v kategorii Ilustrační obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hasič zdarma Podívejte se i na obrázek Zvonek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Narozeninové číslo 9 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, free, grafika, klipart, svg, ke stáhnutí, obrázek, download, ilustrace, Irská whiskey, vektorový obrázek, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Twitter, textové dokumenty, prezentace, office, škola, avatar, časopis, dokument, referáty, fotokniha, Adobe Illustrator , webové stránky, openOffice, inkscape, profilovka

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek 3D smajlík zdarma, klipart Mapa Nevady ke stažení nebo ilustrace I love you ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.