Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Irská whiskey, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Irská whiskey zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Irská whiskey. Stahujte klipart Irská whiskey v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Irská whiskey? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Irská whiskey ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1115x1600
892x1280
557x800
349x500
111x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Irská whiskey se nachází v kategorii Ilustrační kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Upload ke stažení Podívejte se i na vektor Žlutý motýl ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Háček na zeď zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, Nápoje, ke stažení, vektorový obrázek, free, obrázek, Irská whiskey, ilustrace, download, Irská whiskey, vektor, kliparty, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, památník, webové stránky, Facebook, web, dokumenty, Pinterest, profil, seminární práce, PowerPoint, avatar, časopis, openOffice, Twitter, plakáty, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Dovolená ke stažení, obrázek Vánoční přáníčko ke stáhnutí nebo klipart Digitální znak G zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.