Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Irská whiskey, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Irská whiskey zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Irská whiskey. Pakliže si chcete obrázek Irská whiskey stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Irská whiskey lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Irská whiskey ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1115x1600
892x1280
557x800
349x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Irská whiskey se nachází v kategorii Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sada smajlíků ke stažení Podívejte se i na klipart Šamisen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Narozeniny číslo 0 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, kliparty, ke stáhnutí, Irská whiskey, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, download, Irská whiskey, grafika, Nápoje, klipart, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, Pinterest, word, webové stránky, dokumenty, plakát, Adobe Illustrator , Twitter, pozvánky, web, škola, PowerPoint, inkscape, kalendář, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kuchař ke stažení, ilustrace Garáž ke stáhnutí nebo vektor Krumpáč zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.