Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Irská whiskey (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Irská whiskey zdarma ke stažení

Irská whiskey je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Irská whiskey je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Irská whiskey ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1115x1600
892x1280
557x800
349x500
111x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Juhele

Potěší nás, pokud budete tento klipart Irská whiskey sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Irská whiskey je v sekci Obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Boeing B-17 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Myšlenky na Vánoce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Velbloud dvouhrbý zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, grafika, vektor, vektorový obrázek, zdarma, free, Irská whiskey, svg, ke stažení, ilustrace, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, Nápoje

Doporučené použití klipartu: Facebook, diář, kalendář, referáty, Adobe Illustrator, eshop, video, textové dokumenty, prezentace, profilovka, časopis, etikety, webové stránky, Twitter, dokumenty, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Rozbitá láhev zdarma, obrázek Djembe ke stáhnutí nebo vektor Sierra Leone ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.