Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Irská whiskey (Nápoje) zdarma

Obrázek, klipart Irská whiskey zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Irská whiskey. Vektorový obrázek Irská whiskey jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Irská whiskey ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1115x1600
892x1280
557x800
349x500
111x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 942 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Juhele

Sdílejte obrázek, klipart Irská whiskey s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Irská whiskey patří do kategorie Obrázky, kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hýl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mandelinka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Červené cibule ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, cliparts, free, obrázek, ilustrační obrázek, Irská whiskey, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, download, svg, Irská whiskey, grafika

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, diplomová práce, web, word, openOffice, etikety, články, časopis, vstupenky, dokument, bakalářská práce, magazín, video, Instagram, fotografie, Twitter, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Oživlá mumie ke stáhnutí, vektorový obrázek Tmavozelená mašle ke stažení nebo klipart Vánoční cukroví zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.