Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Irská whiskey (Nápoje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Irská whiskey zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Irská whiskey. Klipart Irská whiskey je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Irská whiskey ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1115x1600
892x1280
557x800
349x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 942 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Juhele

Potěší nás, pokud budete tento klipart Irská whiskey sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Irská whiskey patří do sekce Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hasičské auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Notebook ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kosmická loď zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, obrázek, download, Irská whiskey, grafika, ke stažení, Irská whiskey, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, cliparts, klipart, kliparty, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, blog, dokument, wordpress, Pinterest, profil, Adobe Illustrator, pozvánky, plakáty, články, corelDraw, referáty, Facebook, památník, video

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Zlatá vločka zdarma, vektor Suchozemská želva ke stáhnutí nebo obrázek Desetieurovka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.