Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Irská whiskey, Nápoje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Irská whiskey zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Irská whiskey. Pakliže si chcete obrázek Irská whiskey stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Irská whiskey lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Irská whiskey ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Irská whiskey ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1115x1600
892x1280
557x800
349x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 942 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Irská whiskey je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Japonská kuchyně zdarma Podívejte se i na obrázek Špachtle ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor OGG ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, grafika, ilustrace, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, cliparts, ke stáhnutí, svg, kliparty, download, Irská whiskey

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, referáty, seminární práce, profilovka, web, textové dokumenty, dokument, office, profil, PowerPoint, Pinterest, památník, pozvánky, články, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Angelina Jolie zdarma, klipart Včela s květinami ke stažení nebo ilustrace Veterán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.