Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Trick or treat!, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Trick or treat! zdarma ke stažení

Trick or treat! je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Trick or treat! je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trick or treat! zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Trick or treat! ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Trick or treat! ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1120x1600
895x1280
559x800
350x500
111x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 076 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: feraliminal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Trick or treat! je v sekci Kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno L ke stažení Podívejte se i na obrázek Lilek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zerene eurydice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, download, vektorový obrázek, free, ke stažení, svg, obrázek, cliparts, zdarma, Trick or treat!, grafika, klipart, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, corelDraw, textové dokumenty, inkscape, profil, Twitter, avatar, seminární práce, památník, Pinterest, web, Adobe Illustrator , openOffice, prezentace, office, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Nanuk ke stažení, klipart Africká zvířata ke stáhnutí nebo ilustrace Kabriolet zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.