Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart ZIPX, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ZIPX zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá ZIPX. Obrázek ZIPX je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ZIPX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek ZIPX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ZIPX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1405x1600
1125x1280
703x800
439x500
141x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 365 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart ZIPX patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dvacetieurovka zdarma Podívejte se i na vektor Mark Twain ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, klipart, ZIPX, vektor, download, ilustrace, cliparts, Symboly, svg, ZIPX, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, word, web, Twitter, profil, office, fotokniha, plakát, textové dokumenty, corelDraw, škola, PowerPoint, inkscape, památník, profilovka, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kyselé okurky zdarma, obrázek Mapa Maroka ke stažení nebo klipart Svařené víno ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.