Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart ZIPX (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ZIPX ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný ZIPX. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem ZIPX. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný ZIPX lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ZIPX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek ZIPX ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ZIPX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1405x1600
1125x1280
703x800
439x500
141x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 365 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart ZIPX sdílet s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart ZIPX patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace I love you ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Učitel ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Kempingový vařič zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, ZIPX, ke stáhnutí, svg, Symboly, klipart, grafika, download, zdarma, ke stažení, vektor, cliparts, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, word, logo, fotografie, Adobe Illustrator, referáty, Facebook, plakáty, eshop, koláž, office, dokumenty, oznámení, katalog, diplomová práce, seminární práce, magazín

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor DVD přehrávač zdarma, ilustrace Šťastné Vánoce ke stažení nebo klipart Astronaut ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.