Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart ZIPX, Symboly do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ZIPX zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá ZIPX. Obrázek ZIPX je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ZIPX zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart ZIPX ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ZIPX ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1405x1600
1125x1280
703x800
439x500
141x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 365 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek ZIPX je v kategorii Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Škrabka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Angkor Vat zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Valentina Těreškovová ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ZIPX, Symboly, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ZIPX, svg, vektor, ke stažení, klipart, obrázek, free, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, kalendář, Instagram, škola, PowerPoint, dokument, dokumenty, Facebook, prezentace, památník, seminární práce, Twitter, profil, Pinterest, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Policistka ke stáhnutí, klipart Princ zdarma nebo ilustrace Fialová stužka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.