Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Točená zmrzlina, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Točená zmrzlina zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Točená zmrzlina. Vektorová ilustrace Točená zmrzlina je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Točená zmrzlina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Točená zmrzlina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Točená zmrzlina ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

768x1600
614x1280
383x800
239x500
76x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Točená zmrzlina se nachází v sekci Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Klávesy ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kudlanka nábožná zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Červené nůžky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Jídlo, download, vektor, Točená zmrzlina, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, grafika, svg, ke stažení, klipart, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, Pinterest, plakáty, Twitter, blog, Facebook, inkscape, památník, corelDraw, kalendář, profilovka, časopis, pozvánky, office, word

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Modré zvonečky ke stáhnutí, ilustrace Jim Morrison zdarma nebo vektor Motyka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.