Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Točená zmrzlina, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Točená zmrzlina zdarma ke stažení

Točená zmrzlina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Točená zmrzlina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Točená zmrzlina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Točená zmrzlina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Točená zmrzlina ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Točená zmrzlina ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

768x1600
614x1280
383x800
239x500
76x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Točená zmrzlina se nachází v sekci Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jablíčko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kaštany zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Kazeta ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, kliparty, download, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, Točená zmrzlina, grafika, cliparts, klipart, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, avatar, škola, Instagram, textové dokumenty, word, inkscape, PowerPoint, corelDraw, profilovka, Twitter, pozvánky, Adobe Illustrator , Pinterest, web, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Gramofonová deska ke stáhnutí, ilustrace Pastinák zdarma nebo vektor Smeták ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.