Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Točená zmrzlina, Jídlo zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Točená zmrzlina zdarma ke stažení

Točená zmrzlina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Točená zmrzlina je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Točená zmrzlina? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Točená zmrzlina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Točená zmrzlina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Točená zmrzlina ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

768x1600
614x1280
383x800
239x500
76x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 238 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Točená zmrzlina patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oranžové srdce zdarma Podívejte se i na vektor Dopravní nehoda ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pouta ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, Jídlo, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, kliparty, obrázek, Točená zmrzlina, ke stažení, grafika, svg, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, avatar, webové stránky, plakáty, profilovka, Twitter, fotokniha, památník, Facebook, textové dokumenty, Instagram, škola, pozvánky, prezentace, office, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Steak zdarma, obrázek Vánoční přání ke stažení nebo klipart Důlní vozík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.