Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Točená zmrzlina (Jídlo) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Točená zmrzlina stahujte zadarmo

Točená zmrzlina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorový obrázek Točená zmrzlina je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Točená zmrzlina zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Točená zmrzlina ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Točená zmrzlina ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

768x1600
614x1280
383x800
239x500
76x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 238 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Točená zmrzlina? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Klipart Točená zmrzlina se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jurij Gagarin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Běžec ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červený drak ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, klipart, svg, Jídlo, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, Točená zmrzlina, vektor, ilustrační obrázek, cliparts, Točená zmrzlina, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: památník, dokumenty, Pinterest, web, brožury, Adobe Illustrator, vizitky, diplomová práce, katalog, oznámení, koláž, Twitter, office, profilovka, eshop, bakalářská práce, wordpress

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Strašák na poli ke stažení, vektor Píšťalka ke stažení nebo vektorový klipart Kovárna ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.