Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Včela s květinami (Hmyz) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Včela s květinami ke stažení zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Včela s květinami. Vektorová ilustrace Včela s květinami je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela s květinami zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Včela s květinami ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela s květinami ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
413x500
132x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 132 906 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Včela s květinami? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Včela s květinami se nachází v kategorii Kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sluneční hodiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Banány ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zavírací špendlíky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, download, ke stažení, Hmyz, zdarma, Včela s květinami, Včela s květinami, obrázek, ilustrace, kliparty, free, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: plakáty, diář, logo, památník, Twitter, webové stránky, magazín, plakát, eshop, openOffice, pozvánky, vstupenky, Instagram, wordpress, blog, tiskoviny, katalog

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Zelený smajlík zdarma, klipart Bandoneón zdarma nebo vektorový klipart Keith Richards ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.