Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Včela s květinami, Hmyz zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Včela s květinami zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Včela s květinami. Klipart Včela s květinami je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Včela s květinami lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela s květinami zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Včela s květinami ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela s květinami ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
413x500
132x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 132 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Včela s květinami patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Myška zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek SVG ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, download, ilustrační obrázek, obrázek, Hmyz, kliparty, free, Včela s květinami, cliparts, Včela s květinami, svg, ke stáhnutí, klipart, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, textové dokumenty, PowerPoint, pozvánky, openOffice, plakáty, články, Facebook, časopis, word, dokument, škola, avatar, dokumenty, kalendář

Mezi hezké kresby patří i klipart Islám zdarma, ilustrace Skalpel ke stažení nebo vektor Dárky pod stromkem ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.