Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Včela s květinami (Hmyz) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Včela s květinami zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Včela s květinami. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela s květinami zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Včela s květinami ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Včela s květinami ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1324x1600
1059x1280
662x800
413x500
132x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 132 906 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Zaujal vás náš klipart Včela s květinami? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Včela s květinami se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Papež ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žába zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Jaderná elektrárna ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Hmyz, kliparty, free, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, Včela s květinami, vektor, zdarma, ke stažení, ilustrace, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: Instagram, památník, prezentace, avatar, škola, referáty, inkscape, Pinterest, blog, plakát, Adobe Illustrator, textové dokumenty, etikety, PowerPoint, office, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Stetoskop ke stáhnutí, vektorový klipart Zlaté L zdarma nebo obrázek, klipart 5 Euro zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.