Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Latté macchiato, Nápoje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Latté macchiato zdarma ke stažení

Latté macchiato je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Latté macchiato je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Latté macchiato zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Latté macchiato ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Latté macchiato ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

857x1600
686x1280
429x800
268x500
86x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 40 690 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Cyrond

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Latté macchiato je v kategorii Vektorové obrázky nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dívka v hidžábu zdarma Podívejte se i na ilustrace ODS ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Smutný smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, svg, ilustrace, download, obrázek, free, Latté macchiato, klipart, ke stáhnutí, kliparty, Latté macchiato, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, office, pozvánky, web, referáty, Adobe Illustrator , profilovka, seminární práce, inkscape, PowerPoint, památník, openOffice, Twitter, textové dokumenty, avatar, plakát

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Čokoládový zajíc zdarma, vektor Šimpanz ke stažení nebo obrázek Hrnec ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento web na kterém můžete nalézt odpověď.