Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Tattoo, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tattoo zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Tattoo. Vektorová ilustrace Tattoo je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tattoo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Tattoo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tattoo ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 502 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: L2Radamanthys

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Tattoo patří do sekce Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Džus zdarma Podívejte se i na klipart Pejsánek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zelenina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, Tattoo, ilustrace, klipart, Tattoo, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, svg, cliparts, ke stažení, download, vektorový obrázek, Symboly

Doporučené použití klipartu: blog, corelDraw, word, plakát, seminární práce, PowerPoint, Twitter, profilovka, památník, Pinterest, fotokniha, kalendář, webové stránky, referáty, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i klipart Ortodoxní katedrála zdarma, ilustrace Strýček Sam ke stažení nebo vektor Sršák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.