Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tattoo (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tattoo zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Tattoo. Doporučujeme stahovat obrázek Tattoo ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tattoo zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tattoo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tattoo ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 502 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: L2Radamanthys

Obrázek, klipart pojmenovaný Tattoo můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Tattoo je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Delfíni ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stříbrný prsten ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Velikonoční mazanec zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, vektor, klipart, grafika, zdarma, svg, Symboly, Tattoo, ilustrace, free, vektorový obrázek, Tattoo, cliparts, ke stažení

Doporučené použití klipartu: eshop, články, plakát, dokumenty, openOffice, corelDraw, Twitter, magazín, prospekty, katalog, inkscape, seminární práce, škola, referáty, PowerPoint, památník, brožury

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Avokádo zdarma, vektorový klipart Mapa Mali ke stáhnutí nebo vektor Girl ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.