Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stromečky (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromečky zdarma ke stažení

Stromečky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stromečky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stromečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 758 212 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Stromečky s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Stromečky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Meč ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špatně ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Krmítko pro ptáky ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, klipart, free, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, svg, Vánoce, cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, referáty, textové dokumenty, seminární práce, kalendář, eshop, PowerPoint, fotokniha, škola, etikety, word, články, Pinterest, Facebook, Adobe Illustrator, časopis

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Aerobik ke stažení, vektorový obrázek Buben ke stažení nebo vektorový obrázek Úschova zavazadel ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.