Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stromečky, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromečky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Stromečky. Stahujte klipart Stromečky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Stromečky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 758 212 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stromečky se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Narozeniny číslo 9 ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mojito zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek San Marino ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, vektor, ilustrace, Vánoce, cliparts, grafika, svg, free, Stromečky, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, klipart, download

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, pozvánky, word, památník, corelDraw, seminární práce, profilovka, dokumenty, časopis, Instagram, škola, Facebook, prezentace, dokument, plakáty, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Hillary Clinton ke stáhnutí, ilustrace Elektrický článek zdarma nebo vektor Škorpion ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.