Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stromečky, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stromečky zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Stromečky. Stahujte klipart Stromečky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromečky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stromečky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stromečky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 758 212 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stromečky je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Děti ke stažení Podívejte se i na ilustrace Bromélie ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Leguán kubánský zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, kliparty, download, ilustrace, vektor, grafika, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, Stromečky, Vánoce, Stromečky

Doporučené použití klipartu: blog, openOffice, textové dokumenty, avatar, word, články, inkscape, profilovka, časopis, corelDraw, Instagram, referáty, pozvánky, památník, Adobe Illustrator , webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Ragbista ke stažení, vektor Digitální znak J ke stáhnutí nebo obrázek Palec dolů zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.