Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Silueta ježibaby, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Silueta ježibaby zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Silueta ježibaby. Vektorová ilustrace Silueta ježibaby je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Silueta ježibaby? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silueta ježibaby zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Silueta ježibaby ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silueta ježibaby ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1339
1280x1071
800x669
500x418
160x134

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 685 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Studio-Hades

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Silueta ježibaby se nachází v sekci Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa Panda ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ztlumeno zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Dýně frajer ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, obrázek, ilustrace, grafika, Silueta ježibaby, download, Silueta ježibaby, kliparty, svg, zdarma, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, pozvánky, články, corelDraw, blog, web, openOffice, památník, dokumenty, profilovka, referáty, textové dokumenty, kalendář, inkscape, PowerPoint, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zdravotní sestřička ke stáhnutí, obrázek Dětský vláček zdarma nebo klipart Píšťalka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách