Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Silueta ježibaby, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Silueta ježibaby zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Silueta ježibaby. Vektorová ilustrace Silueta ježibaby je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Silueta ježibaby? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silueta ježibaby zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Silueta ježibaby ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Silueta ježibaby ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1339
1280x1071
800x669
500x418
160x134

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 685 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Studio-Hades

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Silueta ježibaby je v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ředkvičky ke stažení Podívejte se i na ilustrace Znamení blíženci ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zelené fazole zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Silueta ježibaby, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, Ženy, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, grafika, download, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, corelDraw, časopis, dokument, kalendář, profil, profilovka, webové stránky, škola, openOffice, Facebook, blog, fotokniha, pozvánky, prezentace, office

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Papoušek ke stažení, vektor Koště ke stáhnutí nebo obrázek USA zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách