Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Betonové svodidlo (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betonové svodidlo zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Betonové svodidlo. Obrázek Betonové svodidlo je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonové svodidlo zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Betonové svodidlo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonové svodidlo ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x826
1280x661
800x413
500x258
160x83

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 854 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Rfc1394

Sdílejte obrázek, klipart Betonové svodidlo s dalšími osobami na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Betonové svodidlo patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slunéčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Blondýna zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Svítilna ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Betonové svodidlo, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, Betonové svodidlo, svg, download, ke stáhnutí, zdarma, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, video, Twitter, profil, blog, etikety, magazín, diář, web, openOffice, webové stránky, prospekty, katalog, vstupenky, referáty, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Skladiště ke stáhnutí, obrázek Korzet ke stažení nebo obrázek Rýžovar zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.