Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Betonové svodidlo (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betonové svodidlo zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Betonové svodidlo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Betonové svodidlo ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Betonové svodidlo? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonové svodidlo zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Betonové svodidlo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betonové svodidlo ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x826
1280x661
800x413
500x258
160x83

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 854 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Rfc1394

Tento obrázek s názvem (Betonové svodidlo) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Betonové svodidlo je v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Polojasno ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Grilování ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Povíjnice nachová zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, Betonové svodidlo, obrázek, zdarma, vektor, ke stáhnutí, Betonové svodidlo, vektorový obrázek, kliparty, svg, free, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: openOffice, web, eshop, referáty, avatar, Instagram, profil, prezentace, články, diář, corelDraw, inkscape, blog, video, dokumenty, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Ohlašovna požáru zdarma, klipart Hawker Tempest ke stáhnutí nebo ilustrace Katleja ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.