Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hřib, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřib zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hřib. Kreslená ilustrace Hřib je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hřib ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hřib je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Silniční kolo ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Tank zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Panda ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, grafika, free, ilustrační obrázek, cliparts, Rostliny, ke stáhnutí, obrázek, svg, vektorový obrázek, vektor, Hřib, klipart, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, dokumenty, profilovka, články, word, dokument, referáty, avatar, pozvánky, prezentace, Facebook, webové stránky, openOffice, Adobe Illustrator , profil

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Moucha ke stáhnutí, vektor Abraham Lincoln zdarma nebo obrázek Chrám ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.