Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hřib (Rostliny) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hřib bezplatně ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Hřib. Klipart Hřib je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hřib ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 777 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Keistutis

Obrázek, klipart pojmenovaný Hřib můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Hřib se nachází v kategorii Kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Buddha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jiřina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zákaz trollování zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Hřib, Hřib, ilustrace, free, klipart, obrázek, Rostliny, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, vektor, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, kalendář, památník, fotokniha, avatar, plakáty, katalog, referáty, textové dokumenty, logo, wordpress, diplomová práce, dokumenty, Facebook, články, tiskoviny, brožury

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Marakas zdarma, obrázek Schody dolů ke stažení nebo vektorový klipart Stará rachejtle ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.