Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hřib, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřib zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hřib. Vektorová ilustrace Hřib je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hřib lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Hřib ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hřib se nachází v sekci Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Geometrické linie v portrétu ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kukuřice zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Tunisko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Hřib, free, ilustrační obrázek, Rostliny, vektor, ilustrace, download, zdarma, grafika, Hřib

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Instagram, články, plakáty, web, profil, webové stránky, Twitter, textové dokumenty, word, dokument, dokumenty, plakát, avatar, blog, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Černý kořen ke stáhnutí, ilustrace Vážka zdarma nebo vektor Lýkohub ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.