Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hřib, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřib zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hřib. Kreslená ilustrace Hřib je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hřib ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hřib je v sekci Obrázky, kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kapesní hodinky ke stažení Podívejte se i na obrázek Ovečka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tuřín zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, ilustrace, zdarma, Hřib, vektorový obrázek, svg, kliparty, Rostliny, Hřib, vektor, free, ke stáhnutí, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, škola, openOffice, plakáty, profilovka, office, kalendář, dokument, profil, Adobe Illustrator , word, Facebook, plakát, corelDraw, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Straka ke stažení, klipart Segway ke stáhnutí nebo ilustrace Servírka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.