Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hřib, Rostliny nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřib zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Hřib. Kreslená ilustrace Hřib je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Hřib ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Keistutis

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hřib patří do sekce Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Valentýnská srdíčka zdarma Podívejte se i na klipart Žlutý smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Meč ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, kliparty, svg, ilustrace, grafika, ke stažení, klipart, Hřib, Hřib, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, památník, škola, seminární práce, Pinterest, corelDraw, prezentace, word, textové dokumenty, Adobe Illustrator , profilovka, referáty, web, fotokniha, plakát

Mezi hezké kresby patří i klipart Znamení panna zdarma, ilustrace Abstraktní květ ke stažení nebo vektor Pejsek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.