Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hřib (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hřib zdarma ke stažení

Hřib je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Hřib nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hřib ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Keistutis

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hřib s vašimi kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Obrázek Hřib se nachází v sekci Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gorila ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krucifix ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Žlutý stromeček ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, free, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, kliparty, klipart, obrázek, Hřib, vektor, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: eshop, video, word, časopis, PowerPoint, Adobe Illustrator, wordpress, seminární práce, profil, blog, fotokniha, Pinterest, avatar, etikety, profilovka, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Vysmátá blondýna ke stažení, vektorový obrázek Žralok ke stažení nebo vektorový obrázek Slíva ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.