Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hřib (Rostliny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hřib zdarma ke stažení

Hřib je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Hřib v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hřib lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hřib ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hřib ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1462x1600
1169x1280
731x800
457x500
146x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 777 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Keistutis

Líbí se vám klipart Hřib? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Obrázek Hřib je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Štír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vývrtka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Váleček zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Rostliny, obrázek, free, download, ke stažení, ke stáhnutí, kliparty, Hřib, svg, ilustrační obrázek, Hřib, grafika, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, články, památník, kalendář, etikety, Facebook, Twitter, referáty, blog, avatar, inkscape, dokument, pozvánky, prezentace, video, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Hasičská stanice zdarma, klipart Parašutista ke stáhnutí nebo ilustrace Dusítko na trubku ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.