Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlíci sada, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlíci sada zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Smajlíci sada. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlíci sada zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlíci sada ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlíci sada ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1028x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 130 696 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Smajlíci sada patří do sekce Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strakaté srdce zdarma Podívejte se i na klipart Soudce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Veselý sněhulák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, ke stažení, Smajlíci, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, download, free, grafika, Smajlíci sada, vektor, ilustrační obrázek, Smajlíci sada, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, Adobe Illustrator , fotokniha, web, články, dokument, Facebook, profil, webové stránky, profilovka, inkscape, avatar, referáty, textové dokumenty, plakát, škola

Mezi hezké kresby patří i klipart Šipka vpravo zdarma, ilustrace Azerbajdžán ke stažení nebo vektor Vlak piktogram ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.