Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Smajlíci sada (Smajlíci) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Smajlíci sada k bezplatnému stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Smajlíci sada. Kreslená ilustrace Smajlíci sada je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlíci sada zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Klipart Smajlíci sada ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlíci sada ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1028x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 130 696 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Inky2010

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Smajlíci sada s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Smajlíci sada patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jindřich VIII ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Důchodce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart APP ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, Smajlíci sada, download, Smajlíci sada, ilustrace, cliparts, Smajlíci, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, vektor, free, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, inkscape, webové stránky, Pinterest, eshop, video, openOffice, kalendář, Twitter, fotokniha, dokument, blog, Instagram, dokumenty, magazín, diplomová práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Dům hrůzy ke stáhnutí, vektor Housle ke stáhnutí nebo klipart Burák zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.