Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smajlíci sada (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlíci sada zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Smajlíci sada. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Smajlíci sada ve formátu SVG. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlíci sada zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlíci sada ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlíci sada ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1028x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 130 696 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Inky2010

Zaujal vás náš klipart Smajlíci sada? Potom se podělte s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Smajlíci sada se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Znak býk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tulipány ve váze ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Znamení váhy zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ke stažení, klipart, Smajlíci sada, Smajlíci, svg, ilustrační obrázek, kliparty, grafika, obrázek, Smajlíci sada, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, Twitter, webové stránky, Pinterest, brožury, dokumenty, word, openOffice, blog, plakát, wordpress, katalog, prospekty, památník, seminární práce, etikety, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Nevěsta zdarma, vektor Housle ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Šedivá mašle ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.