Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Smajlíci sada, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlíci sada zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Smajlíci sada. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Smajlíci sada. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Smajlíci sada? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlíci sada zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Smajlíci sada ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlíci sada ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1028x1600
822x1280
514x800
321x500
102x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 130 696 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Smajlíci sada je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Limetka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Směrová růžice zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dáma s účesem z 30. let ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, kliparty, download, ilustrace, cliparts, svg, zdarma, Smajlíci sada, Smajlíci, obrázek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, referáty, word, inkscape, profilovka, články, dokumenty, prezentace, památník, časopis, Adobe Illustrator , škola, office, seminární práce, plakát, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mlýnek na maso ke stáhnutí, klipart Karty piky zdarma nebo ilustrace Eifelovka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.