Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Matice (Nástroje) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Matice ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Matice. Vektorový obrázek Matice je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Matice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Matice zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Matice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Matice ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 675 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: rones

Obrázek, klipart pojmenovaný Matice můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Matice je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kašna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Paraguay ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Štít lásky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, download, ke stažení, svg, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, grafika, Matice, kliparty, cliparts, Nástroje, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: katalog, textové dokumenty, diplomová práce, seminární práce, openOffice, Facebook, office, Twitter, webové stránky, oznámení, referáty, prospekty, články, diář, kalendář, profilovka, tiskoviny

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Valentina Těreškovová zdarma, vektorový klipart Rachejtle zdarma nebo obrázek, klipart Skleněné květiny ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.