Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart DRAFT (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DRAFT zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název DRAFT. Stahujte klipart DRAFT v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DRAFT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DRAFT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DRAFT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1592
1280x1273
800x796
500x497
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 172 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Merlin2525

Líbí se vám klipart DRAFT? Pak se podělte se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek DRAFT patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zkumavka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Albert Einstein ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Diamant ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, vektor, download, kliparty, vektorový obrázek, svg, klipart, ilustrační obrázek, DRAFT, Symboly, DRAFT

Doporučené použití klipartu: profilovka, Adobe Illustrator, corelDraw, referáty, články, dokumenty, kalendář, webové stránky, office, památník, wordpress, avatar, plakát, pozvánky, video, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Sardinky ke stažení, vektor Methanol ke stažení nebo obrázek Příbor ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.