Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart DRAFT, Symboly do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DRAFT zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný DRAFT. Pakliže si chcete obrázek DRAFT stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DRAFT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek DRAFT ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DRAFT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1592
1280x1273
800x796
500x497
160x159

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart DRAFT je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Doktor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Motyčka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Jin a Jang ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, Symboly, free, vektorový obrázek, vektor, kliparty, zdarma, cliparts, obrázek, svg, DRAFT, DRAFT

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokument, dokumenty, fotokniha, webové stránky, textové dokumenty, blog, památník, pozvánky, web, Facebook, škola, plakáty, avatar, PowerPoint, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Dětský vláček ke stáhnutí, vektor Love zdarma nebo obrázek Mapa Bruneje ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.