Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart DRAFT (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DRAFT zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - DRAFT. Vektorová ilustrace DRAFT je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) DRAFT? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DRAFT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek DRAFT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DRAFT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1592
1280x1273
800x796
500x497
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 172 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Merlin2525

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli DRAFT s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart DRAFT patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strašák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Su Ťij ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Novorozenec ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, DRAFT, vektor, ke stažení, svg, free, download, DRAFT, Symboly, ilustrace, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, dokumenty, wordpress, dokument, video, profilovka, Instagram, PowerPoint, Pinterest, avatar, památník, web, referáty, plakát, kalendář, škola

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart 50 euro centů ke stažení, vektorový obrázek Kravička ke stažení nebo vektorový obrázek Digitální hodinky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.