Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Monstrum (Halloween) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Monstrum zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Monstrum. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Monstrum. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monstrum zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Monstrum ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Monstrum ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1355x1600
1084x1280
678x800
424x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 703 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Arousaland

Sdílejte obrázek, klipart Monstrum s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Monstrum se nachází v kategorii Kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šedý autobus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lev zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Pytlík ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, free, Monstrum, vektor, svg, Monstrum, download, ilustrační obrázek, Halloween, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: kalendář, škola, vstupenky, Adobe Illustrator, openOffice, prezentace, Twitter, vizitky, blog, etikety, word, plakát, profilovka, corelDraw, katalog, prospekty, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Zelený krab ke stáhnutí, vektor Mapa Irska ke stáhnutí nebo vektorový klipart Stařenka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.