Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citrusy, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citrusy zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Citrusy. Vektorová ilustrace Citrusy je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Citrusy v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citrusy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Citrusy je v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Polární liška ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mikrovlnná trouba zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Súdánu ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, Citrusy, obrázek, ke stažení, download, ke stáhnutí, cliparts, svg, ilustrační obrázek, vektor, grafika, Citrusy, vektorový obrázek, Ovoce

Doporučené použití klipartu: plakáty, Twitter, Pinterest, časopis, škola, fotokniha, office, plakát, Instagram, openOffice, web, inkscape, textové dokumenty, webové stránky, prezentace, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kovář ke stáhnutí, klipart Violoncellistka zdarma nebo ilustrace Julius Caesar ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.