Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citrusy, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citrusy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Citrusy. Obrázek Citrusy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citrusy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Citrusy je v kategorii Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Srdce z abecedy ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Černý jezdec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kobra ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, free, ke stažení, zdarma, cliparts, grafika, Citrusy, obrázek, svg, vektor, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, inkscape, památník, blog, avatar, web, office, prezentace, referáty, dokument, časopis, kalendář, Instagram, openOffice, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Závaží 1 kg ke stáhnutí, klipart Automatická pračka zdarma nebo ilustrace Ankh ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.