Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citrusy (Ovoce) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citrusy zadarmo ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Citrusy. Stahujte soubor Citrusy ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Citrusy? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citrusy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 568 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Citrusy s přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Citrusy je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Noemova archa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart IMG zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Světlezelená kraslice ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Citrusy, ke stáhnutí, cliparts, vektor, klipart, Ovoce, ilustrace, ke stažení, zdarma, free, svg, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, časopis, avatar, PowerPoint, blog, Adobe Illustrator, diplomová práce, Twitter, etikety, inkscape, kalendář, logo, web, Facebook, plakát, profil, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Evoluce ke stáhnutí, vektorový obrázek Žlutý skateboard ke stažení nebo ilustrace Kudla zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.