Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Citrusy (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citrusy zdarma ke stažení

Citrusy je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citrusy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Citrusy? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citrusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Líbí se vám klipart Citrusy? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Citrusy je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Bochník chleba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Otvírák na konzervy ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Tóra ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, free, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, vektor, Citrusy, Citrusy, zdarma, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, wordpress, Facebook, seminární práce, inkscape, dokument, Twitter, časopis, etikety, dokumenty, pozvánky, word, office, prezentace, openOffice, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Stopka ke stažení, vektorový klipart Dýně pirát ke stažení nebo obrázek, klipart Roztomilý domeček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.