Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Citrusy (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citrusy zdarma ke stažení

Citrusy je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Citrusy ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Citrusy lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citrusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Citrusy s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Citrusy patří do sekce Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Otazník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krumpáč ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zapalovač ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, ke stažení, kliparty, cliparts, grafika, download, free, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, Ovoce, ilustrace, vektor, Citrusy

Doporučené použití klipartu: corelDraw, fotokniha, prezentace, Adobe Illustrator, eshop, profilovka, office, etikety, Pinterest, diář, textové dokumenty, Instagram, openOffice, plakát, avatar, dokument

Mezi hezké kresby patří i obrázek Ara ke stažení, obrázek, klipart Kluk ke stažení nebo vektorový klipart Karmínová stužka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.