Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Citrusy (Ovoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citrusy stahujte zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Citrusy. Obrázek Citrusy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citrusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 568 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Citrusy) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Vektorový klipart Citrusy je v kategorii Vektorové obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Saxofonista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý dárek ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Skarab ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Citrusy, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, download, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, Citrusy, klipart, vektor, ke stáhnutí, zdarma, ke stažení, svg

Doporučené použití klipartu: web, profilovka, deníček, brožury, pozvánky, prospekty, fotografie, Zoner Callisto, Instagram, Twitter, dokumenty, eshop, dokument, plakát, PowerPoint, wordpress, vizitky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Stařec ke stažení, vektorový obrázek Žlutý skateboard ke stažení nebo obrázek, klipart Klavír ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.