Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Citrusy (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citrusy zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Citrusy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citrusy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citrusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Citrusy sdílet s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Citrusy je v kategorii Obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Goblin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vlk ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Boží oko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Citrusy, svg, zdarma, kliparty, obrázek, klipart, Ovoce, vektor, download, Citrusy

Doporučené použití klipartu: avatar, web, Twitter, etikety, corelDraw, blog, časopis, profilovka, PowerPoint, dokument, památník, fotokniha, Adobe Illustrator, dokumenty, webové stránky, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Smajlík farmář zdarma, obrázek Bobřík ke stáhnutí nebo vektor Panelák ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.