Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Citrusy, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Citrusy zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Citrusy. Obrázek Citrusy je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citrusy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citrusy ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1359
1280x1087
800x679
500x425
160x136

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 568 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Citrusy patří do sekce Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Maminka zdarma Podívejte se i na vektor XLSM ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžová květina ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, Citrusy, cliparts, ilustrace, Citrusy, zdarma, ke stažení, kliparty, grafika, ke stáhnutí, free, klipart, ilustrační obrázek, svg, download

Doporučené použití klipartu: profil, plakát, textové dokumenty, dokument, prezentace, seminární práce, profilovka, Twitter, kalendář, časopis, office, PowerPoint, web, word, referáty, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Digitální znak 2 zdarma, obrázek Sekačka na trávu ke stažení nebo klipart Smajlík duch ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.