Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Sýrový smajlík (Smajlíci) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Sýrový smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Sýrový smajlík. Vektorový obrázek Sýrový smajlík je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrový smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sýrový smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sýrový smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 825 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: KammyCorgi11

Sdílejte klipart nazvaný Sýrový smajlík s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Sýrový smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Parašutista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté W zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Řecká abeceda ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, Sýrový smajlík, svg, ke stažení, download, kliparty, free, klipart, Smajlíci, vektor, obrázek, grafika, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: video, Instagram, word, oznámení, prezentace, openOffice, škola, diplomová práce, corelDraw, dokumenty, web, letáky, Adobe Illustrator, inkscape, plakáty, eshop, bakalářská práce

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Zlaté X ke stáhnutí, vektorový obrázek Citron zdarma nebo vektor Zákaz graffiti zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.