Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stalin, Osobnosti do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stalin zdarma ke stažení

Stalin je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Stalin je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Stalin lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stalin zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Stalin ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stalin ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
916x1280
572x800
358x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 791 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: suthir

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stalin se nachází v kategorii Ilustrační obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelená dodávka ke stažení Podívejte se i na klipart Vánoční pohlednice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Nevěsta zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Osobnosti, download, grafika, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, Stalin, ilustrační obrázek, zdarma, Stalin, free, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , blog, články, Facebook, inkscape, plakáty, referáty, word, Pinterest, webové stránky, web, textové dokumenty, profil, škola, plakát, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Papoušek ke stažení, ilustrace Koště ke stáhnutí nebo vektor USA zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.