Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart MKV, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart MKV zdarma ke stažení

MKV je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek MKV nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná MKV? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart MKV zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek MKV ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart MKV ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1352x1600
1081x1280
676x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 733 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart MKV je v sekci Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlatý dárek ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Mali ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Golfové vozítko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, Symboly, MKV, ke stažení, kliparty, klipart, MKV, obrázek, free, vektor, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: památník, referáty, Adobe Illustrator , Facebook, dokumenty, plakát, web, word, PowerPoint, fotokniha, škola, články, kalendář, blog, openOffice, seminární práce

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Sedmikráska ke stažení, vektor Mapa Skotska ke stáhnutí nebo obrázek Mravenec zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.