Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Agentka (Ženy) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Agentka bezplatně ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Agentka. Klipart Agentka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Agentka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 111 833 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: runamuck

Potěší nás, pokud budete tento klipart Agentka sdílet s přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Agentka se nachází v kategorii Kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pštros ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Světlemodrá mašle ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek CRT dataprojektor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, download, zdarma, ke stáhnutí, Ženy, cliparts, ilustrační obrázek, Agentka, grafika, ke stažení, obrázek, free, Agentka, svg

Doporučené použití klipartu: etikety, koláž, kalendář, bakalářská práce, eshop, Zoner Callisto, brožury, profilovka, katalog, profil, památník, manuály, web, dokument, video, wordpress, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Sushi set zdarma, klipart Mongolsko zdarma nebo vektorový klipart Bubínek ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.