Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Agentka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Agentka zdarma ke stažení

Agentka je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Agentka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Agentka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Agentka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 833 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: runamuck

Líbí se vám klipart Agentka? Pak se podělte s jinými lidmi na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Klipart Agentka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Sekačka na trávu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Laktóza ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Lízátko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Agentka, ke stáhnutí, Ženy, vektorový obrázek, ilustrace, grafika, download, kliparty, zdarma, obrázek, svg, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, wordpress, seminární práce, Facebook, fotokniha, památník, avatar, plakát, Adobe Illustrator, Pinterest, kalendář, web, word, diář, corelDraw

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Zelená složka ke stažení, obrázek Stodola ke stažení nebo vektor Špión ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.