Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Agentka (Ženy) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Agentka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Agentka. Klipart Agentka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Agentka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Agentka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: runamuck

Zaujal vás náš klipart Agentka? Potom se podělte se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Agentka patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Velikonoční zajíček ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Havíř ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek USB srdce ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, vektor, obrázek, ke stáhnutí, free, svg, Agentka, Agentka, zdarma, Ženy, download, grafika

Doporučené použití klipartu: office, profilovka, avatar, kalendář, wordpress, dokument, články, pozvánky, video, plakáty, Instagram, škola, plakát, PowerPoint, openOffice, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Indián ke stažení, obrázek Smajlík s knírem ke stažení nebo vektor Čaj s cukrem ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.