Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Agentka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Agentka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Agentka. Obrázek Agentka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Agentka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 111 833 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: runamuck

Obrázek, klipart pojmenovaný Agentka můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový obrázek Agentka patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kačeny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pudink ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Smajlík v pračce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, klipart, free, grafika, download, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Agentka, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokument, fotokniha, PowerPoint, office, textové dokumenty, eshop, Twitter, video, Instagram, corelDraw, blog, Adobe Illustrator, word, etikety, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Koťátko zdarma, ilustrace Letiště ke stáhnutí nebo klipart Ohňostroj ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.