Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Agentka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Agentka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Agentka. Klipart Agentka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Agentka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 833 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: runamuck

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Agentka patří do sekce Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa České republiky zdarma Podívejte se i na vektor Včelka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Oranžový stromeček ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, ilustrace, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Agentka, klipart, Agentka, download, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, profilovka, openOffice, profil, office, dokumenty, seminární práce, články, kalendář, fotokniha, Pinterest, Twitter, památník, plakát, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Novoročenka 2021 zdarma, obrázek Hornický znak ke stažení nebo klipart Žlutá limonáda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.