Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buben, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Buben. Obrázek Buben je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Buben ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Buben je v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Šedá ozdoba ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Nektarinka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Červený pták ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, ke stažení, zdarma, klipart, obrázek, svg, ilustrace, grafika, kliparty, Buben, Buben, free, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, Instagram, památník, prezentace, corelDraw, Pinterest, články, web, Twitter, office, fotokniha, openOffice, Adobe Illustrator , dokument, blog, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Čekárna ke stáhnutí, vektor Tiskárna zdarma nebo obrázek Vozíček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.