Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Buben (Hudba) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Buben. Vektorový obrázek Buben jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Buben? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buben ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ArtFavor

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Buben s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Buben je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Databáze ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sada květů zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Jaguár americký ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, svg, grafika, ke stáhnutí, zdarma, Buben, Hudba, kliparty, vektor, ilustrace, Buben, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, office, magazín, letáky, wordpress, referáty, fotografie, etikety, oznámení, PowerPoint, katalog, diář, památník, Facebook, seminární práce, plakáty, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Lenochod ke stáhnutí, vektor Prezentace zdarma nebo ilustrace Muchomůrky zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.