Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buben, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buben. Vektorová ilustrace Buben je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Buben ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Buben je v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Didgeridoo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Včela zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Formule 1 ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, download, ilustrace, svg, ke stažení, Hudba, free, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, Buben, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, dokument, inkscape, profilovka, Adobe Illustrator , seminární práce, web, časopis, škola, Facebook, plakáty, avatar, Instagram, památník, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Biskup ke stáhnutí, klipart Toustovač zdarma nebo ilustrace Kombajn ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.