Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buben, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buben. Vektorová ilustrace Buben je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Buben ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Buben se nachází v kategorii Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak 6 ke stažení Podívejte se i na vektor Tlamovec spící ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Nebozez zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, Buben, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty, free, svg, ke stažení, Buben, Hudba, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, corelDraw, office, kalendář, referáty, openOffice, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, pozvánky, dokument, památník, Pinterest, seminární práce, profil, word

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Belgie ke stažení, obrázek Kolibřík ke stáhnutí nebo klipart Kuchař zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.