Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buben, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Buben. Vektorová ilustrace Buben je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Buben ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Buben se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sardinky ke stažení Podívejte se i na klipart Kleště ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Pistácie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, vektor, free, ilustrační obrázek, klipart, Buben, grafika, ke stáhnutí, cliparts, Hudba, vektorový obrázek, download, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, openOffice, web, Instagram, corelDraw, památník, avatar, pozvánky, textové dokumenty, fotokniha, kalendář, referáty, webové stránky, prezentace, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Donald Trump ke stažení, ilustrace Letící jestřáb ke stáhnutí nebo vektor Karl Marx zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.