Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Buben (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Buben. Vektorová ilustrace Buben je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Buben lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Buben ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: ArtFavor

Sdílejte obrázek, klipart Buben s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Buben se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cibule kuchyňská ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ibišek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Toolbox ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, klipart, free, ilustrace, Hudba, download, obrázek, zdarma, Buben, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, profil, Facebook, dokumenty, referáty, corelDraw, seminární práce, webové stránky, etikety, časopis, památník, plakát, word, web, Adobe Illustrator, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Činčila ke stáhnutí, obrázek, klipart Vražda zdarma nebo vektorový klipart Ptačí budka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.