Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Buben, Hudba nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Buben zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Buben. Obrázek Buben je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Buben ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Buben ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1476x1600
1181x1280
738x800
461x500
147x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 402 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Buben patří do sekce Vektorové kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Džus zdarma Podívejte se i na klipart Pejsánek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zelenina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, free, Hudba, ilustrace, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, Buben, zdarma, kliparty, download, klipart, vektorový obrázek, obrázek, Buben

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , plakáty, avatar, Facebook, profilovka, blog, textové dokumenty, PowerPoint, prezentace, články, referáty, pozvánky, kalendář, office, dokument, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i klipart Ortodoxní katedrála zdarma, ilustrace Strýček Sam ke stažení nebo vektor Sršák ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.