Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CMD, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CMD zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je CMD. Vektorová ilustrace CMD je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CMD zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek CMD ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CMD ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1384x1600
1107x1280
692x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart CMD je v kategorii Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor SHP soubor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace 10 Eurocentů zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Strašidelný dům ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Symboly, zdarma, grafika, CMD, obrázek, vektorový obrázek, klipart, CMD, free, svg, ke stáhnutí, vektor, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Facebook, office, Pinterest, časopis, referáty, články, Instagram, blog, kalendář, openOffice, profil, PowerPoint, škola, fotokniha, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Junonia coenia ke stáhnutí, vektor Stříbrný veterán zdarma nebo obrázek Sushi set ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.