Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart CMD, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart CMD zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - CMD. Kreslená ilustrace CMD je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart CMD zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek CMD ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart CMD ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1384x1600
1107x1280
692x800
433x500
138x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 504 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart CMD se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žákyně ke stažení Podívejte se i na vektor Zlaté číslo 5 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Had zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, zdarma, CMD, CMD, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, vektor, kliparty, svg, Symboly, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, referáty, openOffice, památník, office, plakát, plakáty, PowerPoint, kalendář, profilovka, Instagram, textové dokumenty, webové stránky, fotokniha, dokumenty, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Hrnec ke stažení, obrázek Pizza ke stáhnutí nebo klipart Dálnice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.