Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Činelista, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činelista zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Činelista. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Činelista nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Činelista v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Činelista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 300 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Činelista je v sekci Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Broskev ke stažení Podívejte se i na obrázek Francouzský buldoček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor XML zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, free, ke stažení, ilustrace, Činelista, vektorový obrázek, kliparty, Muži, cliparts, vektor, Činelista, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, Instagram, textové dokumenty, inkscape, blog, časopis, avatar, web, profilovka, škola, kalendář, plakáty, profil, Twitter, word, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Tui zpěvný ke stažení, klipart Karavan ke stáhnutí nebo ilustrace Dýně frajer zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.