Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Činelista, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činelista zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Činelista. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Činelista nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Činelista v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Činelista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 300 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Činelista je v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Prak zdarma Podívejte se i na ilustrace Číňanka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Narozeniny číslo 1 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, zdarma, Činelista, cliparts, Muži, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, svg, download, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, office, plakát, prezentace, Facebook, dokument, plakáty, škola, Pinterest, profilovka, seminární práce, dokumenty, Twitter, webové stránky, web

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Kanady zdarma, vektor Mapa Kanady ke stažení nebo obrázek Mapa Kanady ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.