Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Činelista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činelista zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Činelista. Pakliže si chcete obrázek Činelista stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Činelista? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Činelista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 300 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Činelista s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Činelista se nachází v kategorii Kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elektrický hrnec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ludwig van Beethoven ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Hřbitov ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Činelista, ilustrace, Muži, cliparts, svg, klipart, Činelista, zdarma, vektorový obrázek, download, grafika, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, etikety, škola, dokumenty, blog, Instagram, diář, office, plakát, profil, plakáty, památník, textové dokumenty, corelDraw, dokument, články

Mezi hezké kresby patří i obrázek Švýcarský nůž ke stažení, obrázek, klipart Zlaté číslo 1 ke stažení nebo vektorový klipart Černá vlajka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.