Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Činelista, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činelista zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Činelista. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Činelista nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Činelista v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Činelista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 300 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Činelista se nachází v sekci Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Karty srdce ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Nevěsta zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dortík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, grafika, Muži, obrázek, ilustrační obrázek, Činelista, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, Činelista, ke stažení, zdarma, download, svg

Doporučené použití klipartu: profil, word, dokumenty, Pinterest, seminární práce, referáty, Facebook, časopis, openOffice, pozvánky, plakát, dokument, textové dokumenty, webové stránky, Instagram, články

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Slovinsko ke stáhnutí, ilustrace Richard Nixon zdarma nebo vektor Červený dárek ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.