Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Činelista, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činelista zdarma ke stažení

Činelista je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Činelista je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Činelista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 300 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Činelista je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stařec ke stažení Podívejte se i na obrázek Hasič ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Peugeot zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, vektor, obrázek, ke stažení, klipart, kliparty, Muži, zdarma, cliparts, ilustrace, Činelista, grafika, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, profil, Adobe Illustrator , textové dokumenty, dokumenty, památník, blog, corelDraw, openOffice, seminární práce, web, fotokniha, word, Facebook, články, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Veselý duch ke stažení, klipart Znamení lev ke stáhnutí nebo ilustrace Kolečko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.