Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Činelista, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činelista zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Činelista. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Činelista nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Činelista v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Činelista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 300 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Činelista se nachází v sekci Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zákaz sezení ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Snubní prsteny zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Šedá ozdoba ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, Činelista, Muži, zdarma, svg, klipart, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, avatar, škola, inkscape, plakáty, web, prezentace, seminární práce, webové stránky, články, word, textové dokumenty, kalendář, časopis, Instagram, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Houslový klíč ke stáhnutí, ilustrace Pryšec nádherný zdarma nebo vektor Veka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.