Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Činelista (Muži) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Činelista zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Činelista. Pakliže si chcete obrázek Činelista stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Činelista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 300 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Činelista? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Činelista je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zlaté J ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jóga ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Sporák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Činelista, grafika, cliparts, vektorový obrázek, klipart, Muži, obrázek, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, ke stažení, Činelista, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, etikety, prezentace, eshop, PowerPoint, Adobe Illustrator, plakáty, office, referáty, seminární práce, webové stránky, blog, Twitter, wordpress, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový klipart Vozíčkář zdarma, vektorový klipart Slovinsko ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Cello ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.