Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Činelista (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Činelista zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Činelista. Obrázek Činelista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Činelista ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Činelista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1220x1600
976x1280
610x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 300 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Činelista s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Činelista je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Silniční válec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Cukroví zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Parník ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, free, cliparts, vektorový obrázek, download, grafika, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, svg, ke stáhnutí, Činelista, Činelista

Doporučené použití klipartu: office, wordpress, PowerPoint, web, Twitter, openOffice, Adobe Illustrator, prezentace, články, textové dokumenty, plakát, blog, škola, dokument, dokumenty, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Šedivá vajíčka ke stáhnutí, vektorový klipart Čínský Nový rok zdarma nebo obrázek, klipart Malé písmeno T zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.