Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Džentlmen (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džentlmen zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Džentlmen. Vektorový obrázek Džentlmen je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Džentlmen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džentlmen zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Džentlmen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džentlmen ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
81x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 360 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: anarres

Líbí se vám klipart Džentlmen? Pak se podělte s přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Džentlmen patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žlutá ozdoba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kosmická loď ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jeskyně ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Džentlmen, ke stáhnutí, zdarma, vektor, Muži, ilustrační obrázek, Džentlmen, cliparts, ilustrace, free, grafika, ke stažení, obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, etikety, web, diář, Instagram, časopis, škola, prezentace, plakáty, textové dokumenty, referáty, Pinterest, video, office, fotokniha, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Bílý střelec ke stažení, vektor Rozkrojená cibule ke stažení nebo obrázek Žena za volantem ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.