Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Džentlmen (Muži) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džentlmen zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Džentlmen. Klipart Džentlmen je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džentlmen zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Džentlmen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džentlmen ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
81x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 360 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: anarres

Sdílejte klipart nazvaný Džentlmen s vašimi přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Džentlmen je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Tropická rybka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sasanka zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Oranžová mašle ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, download, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, Džentlmen, Muži, svg, Džentlmen, free, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, wordpress, corelDraw, eshop, škola, Pinterest, plakáty, dokument, Twitter, web, PowerPoint, prezentace, plakát, word, památník, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Červená šachovnice ke stáhnutí, obrázek Přenosná chladnička zdarma nebo vektor Snowboardista zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.