Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Džentlmen, Muži nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Džentlmen zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Džentlmen. Klipart Džentlmen je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Džentlmen? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džentlmen zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Džentlmen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Džentlmen ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

804x1600
643x1280
402x800
251x500
81x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 360 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Džentlmen je v sekci Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční stromeček ke stažení Podívejte se i na obrázek Hasičské auto ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor HTML ikona zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Džentlmen, obrázek, download, kliparty, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Džentlmen, ke stáhnutí, cliparts, klipart, svg, Muži, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, plakáty, plakát, památník, openOffice, blog, inkscape, word, profil, referáty, office, články, časopis, kalendář, webové stránky, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek CMD ke stažení, klipart Jogurt ke stáhnutí nebo ilustrace M4V zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.