Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostra, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostra zdarma ke stažení

Kostra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Kostra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kostra lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostra zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kostra ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 009 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kostra je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Počítač ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zvoneček zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Avokádo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, ke stažení, download, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, free, cliparts, Kostra, grafika, ilustrace, Kostra, zdarma, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, web, seminární práce, PowerPoint, inkscape, openOffice, webové stránky, word, dokument, avatar, prezentace, škola, blog, kalendář, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Rybíz červený ke stáhnutí, klipart Klíč od auta zdarma nebo ilustrace Lopata ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.