Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kostra, Ostatní do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostra zdarma ke stažení

Kostra je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Kostra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kostra lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostra zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kostra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostra ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 009 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kostra je v kategorii Obrázky, kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pizza Capricciosa zdarma Podívejte se i na obrázek STOP ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Narozeniny číslo 2 ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, grafika, kliparty, vektorový obrázek, Kostra, cliparts, klipart, ke stáhnutí, Kostra, ilustrace, svg, zdarma, free, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Instagram, dokument, památník, Facebook, referáty, word, profil, plakát, blog, články, prezentace, fotokniha, webové stránky, kalendář, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Japonsko zdarma, klipart Azerbajdžán ke stažení nebo ilustrace San Marino ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.