Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kostra (Ostatní) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kostra zadarmo ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kostra. Kreslená ilustrace Kostra je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kostra lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostra zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kostra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kostra ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1296x1600
1036x1280
648x800
405x500
129x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 009 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Kostra s rodinou a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Kostra se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zákaz dětí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šampaňské zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Maminka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kostra, ke stáhnutí, Kostra, grafika, zdarma, cliparts, free, vektor, klipart, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, download, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, etikety, blog, Instagram, plakát, logo, office, pozvánky, deníček, web, katalog, seminární práce, avatar, magazín, fotokniha, Adobe Illustrator, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek 2 Eura ke stáhnutí, ilustrace Červený smajlík ke stažení nebo vektorový klipart Zelená ježibaba zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.