Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek EPUB (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart EPUB zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje EPUB. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek EPUB ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek EPUB v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart EPUB zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek EPUB ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart EPUB ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1442x1600
1154x1280
721x800
450x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 849 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart EPUB sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart EPUB je v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Otakárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kraken ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Rozkvetlá třešeň zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: EPUB, download, ke stažení, Symboly, svg, ke stáhnutí, cliparts, vektor, zdarma, free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, Twitter, dokument, web, corelDraw, referáty, PowerPoint, pozvánky, office, blog, word, inkscape, etikety, Facebook, video

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Koš s vajíčky zdarma, obrázek Kouření povoleno ke stáhnutí nebo vektor Smutné srdíčko ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.