Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Digitální znak O (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak O zdarma ke stažení

Digitální znak O je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Digitální znak O je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak O zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Digitální znak O ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak O ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 019 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Digitální znak O s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Digitální znak O je v sekci Ilustrační obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Žlutá složka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová želva zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Slovinsko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, free, ilustrační obrázek, Symboly, download, Digitální znak O, grafika, ilustrace, klipart, obrázek, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: etikety, diář, corelDraw, Facebook, památník, word, Adobe Illustrator, profil, webové stránky, Twitter, openOffice, Instagram, dokument, seminární práce, referáty, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mapa Bhútánu ke stáhnutí, klipart Srdce v obálce zdarma nebo ilustrace Krystal soli zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.