Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kalkulátor, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kalkulátor zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kalkulátor. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Kalkulátor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulátor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kalkulátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulátor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
670x800
419x500
134x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 576 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kalkulátor se nachází v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mužská bisexualita ke stažení Podívejte se i na vektor Palice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Gerbera zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Kalkulátor, free, ilustrace, Kalkulátor, download, ke stáhnutí, klipart, vektor, svg, vektorový obrázek, grafika, Přístroje, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, dokumenty, kalendář, avatar, profilovka, plakát, inkscape, články, plakáty, webové stránky, fotokniha, památník, corelDraw, Adobe Illustrator , Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Valentýnské srdce ke stažení, obrázek Mapa Austrálie ke stáhnutí nebo klipart Oregon zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.