Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kalkulátor, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kalkulátor zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kalkulátor. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Kalkulátor? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulátor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kalkulátor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulátor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
670x800
419x500
134x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 576 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kalkulátor se nachází v sekci Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přípona ODS ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Narozeninové číslo 1 zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rajče ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, ilustrace, download, Kalkulátor, free, svg, vektorový obrázek, klipart, vektor, ke stáhnutí, Přístroje, Kalkulátor, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, openOffice, blog, textové dokumenty, dokument, web, škola, profilovka, inkscape, plakáty, kalendář, PowerPoint, časopis, avatar, Adobe Illustrator , seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Kalifornie ke stáhnutí, obrázek Tamarind zdarma nebo klipart Plačící smajlík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.