Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kalkulátor (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kalkulátor zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kalkulátor. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kalkulátor nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kalkulátor? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulátor zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kalkulátor ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kalkulátor ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1340x1600
1072x1280
670x800
419x500
134x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 576 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: gsagri04

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kalkulátor s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Kalkulátor patří do kategorie Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Chodící vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pagoda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Směrová růžice ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, Kalkulátor, Přístroje, Kalkulátor, vektor, free, obrázek, download, cliparts, grafika, kliparty, ke stažení, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, Instagram, referáty, časopis, profil, Facebook, dokumenty, textové dokumenty, avatar, fotokniha, etikety, škola, corelDraw, prezentace, plakáty, diář

Mezi hezké kresby patří i vektor Povíjnice nachová ke stažení, ilustrace Fialová ozdoba ke stažení nebo klipart Croissant ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.